forum

İçinden Geçeni Yaz

posted
Total Posts
393
Topic Starter
UnderminE
Evet bu benim eski takıldığım forumlarda en sevdiğim başlıktı havadan sudan muhabbet ettiğimiz. Aslında evet bizde var bu başlık Türkçe diye ama yani o da çok sikik amk. Ve evet biz her başlıkta havadan sudan konuşuyoz ama takılın işte burda lan :D

1 haftadır bilgisayardan web siteis tasarlamam gerekiyo yoksa sınıfta kalcam, başıma gelmeyen kalmadı amk. Dün programın deneme sürümünün süresi bitti, bugün de elektrik gitti gel de çıldırma. 3 saatte biticek bu proje yoksa kalıyorum bilgisayardan sınıfta lkadsjfa
HellDawn
Bugün merdivenlerden düstüm kıçım cok ağrıyo :S
Topic Starter
UnderminE

HellDawn wrote:

Bugün merdivenlerden düstüm kıçım cok ağrıyo :S
TripleTime'ın ahı tutmadıysa neyim :D
HellDawn
Evet olabilir aslinda bu arada biraz score kasalim bizim ustumuzdkine yaklastik
Ruidoso
Neden herşey ters gitmek zorunda?

Topic Starter
UnderminE
Hahaha o resim ne amk :D:D
Ruidoso
bu şarkı tam anlamıyla süper lan. :D

Serinu-chan
Aha o: bende o şarkıyı arıyodum aşkısı *-* ama kim söylüyo bilmediğimden bulamamıştım... ;x
Topic Starter
UnderminE
Olum nedir bu Pikachu şeyi forumda lan, doğum günü falan mı veledin o.o
Ruidoso

Serinu-chan wrote:

Aha o: bende o şarkıyı arıyodum aşkısı *-* ama kim söylüyo bilmediğimden bulamamıştım... ;x
malum olmuş aşkısı bana :o

UnderminE wrote:

yok lan, Lally adlı şahıs pikachu ailesi kurdu bende Selin'e sormadan ikimizide dahil ettim 8-)
Topic Starter
UnderminE
Aynen gördüm onun profilde zaten de yani baya herkes var amk <_<
Serinu-chan

Ruidoso wrote:

UnderminE wrote:

yok lan, Lally adlı şahıs pikachu ailesi kurdu bende Selin'e sormadan ikimizide dahil ettim 8-)

Pikachu madness olayını biraz daha iyi anladım sanırım o-o Lallye sorsam beni senin resminin yanına ekler mi acaba aşkısı? senin resminin yanı boş duruyo +o+
Topic Starter
UnderminE
Aynen özellikle boş bırakmış eşini bulsun diye de.. SİZİN PİKAÇULAR ÇOK TATLI YA >w< Lally'ninki en tatlısı ama D:
Topic Starter
UnderminE
Deli gibi yağmur başladı, o değil leylekler falan yakalanınca yağmura komple rastgele uçmaya başladılar. Videosunu çekiyim diye balkona çıktım, çektim izledim falan sonradan farkettim ki..

Yeni duştan çıkmıştım ve üstümde sadece bi havlu vardı.
Shadowa_old
içimden geçen hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
_Reiko_ döndüde iyi oldu izlioz hoş oluyo muhaha :P
Serinu-chan
Fotoğraf çekilcem diye dışarı çıktım, bir arkadaşla karşılaşınca diğer bir arkadaşımın doğum günü partisine gitmem gerekti... Daha yeni eve geldim ve çok yorgunum =__=
Aeidxst
sanırım tam şu an 30 saate tamamladım uykusuzluğumu. hedef 2013. aslında rekorum 60'ın üstünde ama bu haftasonu biraz yoğun olduğum için geceleri uyumaya çalışıyorum. uyuyamıyorum tabi. ABİ UYUYAMIYORUM.
Topic Starter
UnderminE
Bence artık bunu bi doktora falan göstermen lazım, sağlığının içine ediyosun çok feci şekilde.
Aeidxst
uykum var da yatmıyorumluk bir mesele değil. uykum yok. ama tırsıyorum yarın sabah çat diye uykum gelicek diye.
Topic Starter
UnderminE
Yorgun hissediyo musun peki? Kendini yormayı dene bi de, enerjin falan kalmasın böyle yıkıl kal?
Aeidxst
mastürbasyon mu yapıyım napıyım? ya ben zaten her şeyi denedim. çizim felan bile yaptım ama bir şey değişmiyor. ne bi yorgunluk oluyor ne de sersemlik. etrafımda millet yatıp kalkmasa uyumadığım durumunu farketmiycem bile.

ve ablamla selin üzerime gelmese bi sıkıntım da yok aslında bu durumla. bütünlemelere uykusuz girerim diye korkuyodum ama o da geçti şimdi düşününce. böyle girer böyle çıkarım artık ne zaman gelirse bu uyku.
Topic Starter
UnderminE
Her şeyi denedim derken? Ya allahını seversen çizimin veya mastürbasyonun seni yorucağı ne kadar olabilir ki. Dışarıda öküz gibi koş mesela, böyle kasların falan ağrısın yorgunluktan. Hem o seni güzelce acıktırır bi şeyler yersin hem de bedenin çökmüş olur ve öküz gibi bi uyku uyursun.

Üzerine gelmekte haklılar açıkçası, ben olsam ben de gelirdim.
Aeidxst
ya yok arkadaşlarla sürtüyoruz sağda solda zaten. evdeyken de selinlerle işte. ve açıkçası son zamanlar iştahlanmaya başladım yani bi sıkıntı yok. önüme konanı bitiremiyorum bi ordan pürüz veriyor ama bi kaç kaşık beni tutuyor yine de. ahaha acıtasyona gel.
Topic Starter
UnderminE
Doktora giiiiit. Ya da babana söyle bi çözüm bulması için.
Aeidxst
bak işine.
Topic Starter
UnderminE
lol
Aeidxst
lol? yok yani sen takıl, düşünme böyle şeyleri yani.
Topic Starter
UnderminE
İçimden geçen şey kahkahaydı, onu buraya aktardım. Neeeeeeeyse.
Aeidxst
vext'in türkçe yazılarını okumak benim için yeni bir hayat janr'ı. türkçe böyle olmalıydı diyorsun.
Vext_old
Ben jambon gibi. :3
Aeidxst
Topic Starter
UnderminE
koalalar!
Aeidxst
"içinden geçicem" - Sabit Kanca
Vext_old

UnderminE wrote:

koalalar!
Koalalar!