forum

.

posted
Total Posts
72
Topic Starter
Butterfly
.
UnderminE
Çok şekersiniz lan siz :D

Ben katılmam böyle grup cart curt, avatara yazmak falan fıstık da.. Destekliyorum sizi aferin aferin yeni oyuncular çekin böyle süpersiniz \:D/

Ve bi önerim olucak. Bence avatarın üzerine onu yazmak yerine *neticede avatarın baya bi içine ediyosunuz* şöyle güzel bi imza yapın kendinize, onu team'deki herkes imzasına ekleyiversin. Daha mantıklı bence. İmzadan kastım da "userbar" olarak geçiyor. Ne olduğu hakkında bi fikriniz yoksa Google görsellerinden aratabilirsiniz :D

Hadi iyi oyunlar bakalım /o/
Topic Starter
Butterfly
.
Shadowa_old

Perceive wrote:

Güneş..
Başarılarından Sonra Team Designer olabilirsin
Süper bar'lar skin'ler yapıyorsun editor düsük kalıyor xD
Eyw knk zaten ben skin creatorum benden bu tip şeyleri beklemelisin :D. Ben team i bir arada tutmak toparlamak ve skin tarz şeyler yapamak için varm ^^
Topic Starter
Butterfly
.
UnderminE
Güzel olmuş imzanız da o SPR TEAM yazısındaki font çok dandik duruyo söyliyim, paintte yazsam daha güzel olur hesabı :D
Topic Starter
Butterfly
.
UnderminE
Resmiyetinizi..

.______.
-Rain-
Ben gelince taiko grubu kurak mı Dileeek *-*
Nishiji
+1 Support Point.
Topic Starter
Butterfly
.
-Rain-
Selien ;_;
Shadowa_old
ayberk ben zaten kendi profilimde başka ülkelerden katılım olacaktır dedim ayrıca ingilizce yazdım ayrıca ingilizce bilen gelsin dedim daha ne deyeyim sana sadece türkiye olurmu? 5 kişiyi geçmez öle olursa
UnderminE

_Reiko_ wrote:

Eveeet *-* ayyy çok güzel olur kuralım takılalım beraber *-* Ama bu SpR falan filan olmasın böyle bu ne <_<
-Rain-

UnderminE wrote:

_Reiko_ wrote:

Eveeet *-* ayyy çok güzel olur kuralım takılalım beraber *-* Ama bu SpR falan filan olmasın böyle bu ne <_<
Zaten öyle olmıcak sadece grup olduğumuzu belli edicek bişey olsa yeter :D
UnderminE
İmzamıza atarız bi şeyler tamamdır \:D/
Topic Starter
Butterfly
.
UnderminE
İyi de, bu konuda illa bu takım hakkında konuşmak zorunda değiliz. Beğenmediysem beğenmediğimi söyleyebilirim ve grup şeklimizin sizinki gibi olmasını istemiyorum çünkü açıkçası ben biraz fazla "kendini beğenmiş" buldum. Koskoca osu'da böyle bi kafaya giren tek siz varsınız çünkü.

Sizde ergen kafası mıdır bilmiyorum da "daha iyisi" kafası var sürekli. Böyle illa biri diğerini geçicek, illa biri diğerinden daha iyi olucak. Ben grup yapsam nolur, yapmasam nolur? Sizinkine bok atıp benim grubum seninkinden daha iyi bak yapıcak halim yok. Türkiye'de doğru düzgün taiko oynayan bi elin parmağını geçmiycek kadar insan var. Ben Reiko'nun neredeyse 1 sene boyunca tek başına rakipsiz arkadaşsız boş boş Taiko oynadığı zamanları hatırlıyorum. Beni Taiko oynarken bulduğu an "biz de beraber oynayalım" kafasında bi heves ediyor, hemen işi rekabete sürüyosunuz. Aferin zaten bizim millete de bu yakışır, hepiniz kukizi olcaksınız başımıza amk.

Hakaret etsem bokuma benzemiş derim, demiyorum. Bi anlam getiremiyorum kafa yapınıza ve "bu ne" diyorum. Sanarsın bize Kurtlar Vadisi, konsey monsey ne kafasındasınız allah aşkına. Ama işte heves ediyosunuz, ortalıkta kalabalık yaratıyosunuz diye taşağa almıyorum. Eğleniyosanız eğleniyosunuz işte, her dala atlamayın boşu boşuna.

İsmiyle ilgili ise hiç ama hiçbir şey demedim, ne biliyim istersen ABC Team olsun banane.

Benim hala önerim, belirli saatlerde Multiymiş cart curtmuş hiç gerek yok. Sizin adınız Team olarak kalsın, birbirinizi görünce multiye falan girin zorla multiye sokmayın adamları. Eğer olur da bi turnuva falan olursa SPR Team olarak girersiniz. Adınız Team kalsın ama sürekli bi arada hareket etmeyin, eğlenmenize bakın amk :D
Shadowa_old
Taiko grubuyuz yazsanız nası olur acaba xD
UnderminE
.__. Biz bi yere biz grubuz demiycez, imzamıza Taiko Turkey Team yazarız olur biter.
show more
Please sign in to reply.

New reply