forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Norbi
Ezekről azért tudok, mert olvastam róla, hogy ilyen is tervben van már. Amúgy vicces, hogy nem vagyok supporter, mégis tudok ilyenekről. A teszt szerveren ugye már ranked taiko és CTB mapsetek is vannak. :o
Kurokami
Hey Mato, táncoló mato csak neked és most. :D
http://www.youtube.com/watch?v=dzWji3xT ... re=related
ReVeNg3r
Mit szóltok az új signature-mre? .
Mystyk
úr isten.....és az miért jó, hogy a spun out ranked lesz? de ezeket hol látod, ovlasod mittom én? xD a development érszlegen? AWPIEWP AVEIWAeiPAWIEVAWPÁ jézuskám ÁOEÁAWOEIAWÁ
ReVeNg3r
Osu föoldal>announcement
p/1545768
ahjaj
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Hey Mato, táncoló mato csak neked és most. :D
http://www.youtube.com/watch?v=dzWji3xT ... re=related
Legalább a zene jólenne :D
Norbi
>SBs are non removable
>I'm going to quit osu! because of this.

Srsly, annak mi értelme?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Legalább a zene jólenne :D
Az egyik kedvenc Lily számomról beszélsz. ._. Ez a verzió mondjuk tényleg szar.

Norbi wrote:

>SBs are non removable
>I'm going to quit osu! because of this.

Srsly, annak mi értelme?
Én amúgysem szedem ki az SB-t szal nem érdekel.
Norbi

Kurokami wrote:

Én amúgysem szedem ki az SB-t szal nem érdekel.
Én kiszedem, főleg, ha zavaró, no meg ez a laptop sem szereti, mert laggol tőle nagyon.
Mystyk
oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Kurokami

MystykAMV wrote:

nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Az így járt. :D Amúgy nem hiszem hogy lehetetlen lenne kitörölni az SB-t az .osz2-ből. Hisz a sima .osz is zip fájl. Tehát ha átírod .rar/.zip, vagy mittomén mire, akkor is működik. Szerintem ezt meg tudod csinálni az .osz2-vel is majd. Aztán kicsomagolod, kitörlöd a cuccokat, majd visszacsomagolod és átnevezed. Szerintem működne.
ReVeNg3r
Okey Henike 1 masik link t/47994 a vegefele izgalmas ;

Kurokami,1 baratom probalta .sikeretlenul.
Kuroi Mato

MystykAMV wrote:

oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

MystykAMV wrote:

oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
Nem mindegy hogy meg-e oldották, vagy nem? Nem akarod kitörölni, nem törlöd. ennyi. Viszont sok laptop nem bírja a nightcore és a hasonló mapeket, és ezek még csak nem is a legrosszabbak. Szóval ez szerintem szar ötlet volt ppy-tól.
Petya_old
Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
Kurokami

Petya wrote:

Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
Hmm, ez nekem új. o.o
Mystyk

Petya wrote:

Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
jaja, ott van a vége fele a postnak, amit linkelt ReVeNg3r :P
lacika80
a spun out-tal unranked lesz az amit letolok nem?
Kurokami
Már nem. Innentől kezdve a szorzó 0,9% és ranked.
Topic Starter
DerekMcD
I have updates Hungarians, The Turkish subforum is added, on a time when I added my request about the Spanish subforum.

So let's play for the channel and subforum.
lacika80
1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
Miért kéne unrankedbe? tólj approved mapot az nem ranked :D am szerintem hülyeség a spun out...
Kurokami

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
1. A török subfórum hozzá lett adva a fórumhoz. Egyazon időben amikor kérte. Menjünk és kérjük mi is. Kábé ez van odaírva dióhéjban. Amúgy már Magyar subforum is van. Derek adta hozzá.
2. Engem nem érdekel különösebben a spun out, hisz ctb-ben nincs és nem is volt. De amúgy már sehogy. Ugyanis ppy nem akar "unranked" modot hozzáadni.
3. Nemtom milyen képre gondolsz, de ha az avatárod alattira akkor a postjaid számától.
Hadron
Szóval most már fórum vagyunk? Zsíír 8-)

Amúgy a spunout változtatást kicsit sajnálom mert jól jött multiban, ahol főleg úgyis nehéz mapokat játszottunk hülyeségből, de valahogy csak túléljük.
ReVeNg3r


legaláb ennyi...
Kurokami

ReVeNg3r wrote:



legaláb ennyi...
hmm, 1337 :D
ReVeNg3r
Az mit jelent?
Kurokami

ReVeNg3r wrote:

Az mit jelent?
Konkrétan nem tudom. Leet-nek vagy minek hívják, 1+3+3=7 vagy mi.
Petya_old
1337 ---> leet ---> elite
ReVeNg3r
jééj, Petya ,heloka am boldog szülinapot.valahol ládtam a forumon hogy nemrég volt ,isten éltessen :D
Akosss
Wow, meglepődtem, végre felfedezték a magyar játékosokat is.. :D Örülök a fórumnak.
Kurokami
Ja, a magyar játékosok felfedeztették magukat. :D
Akosss
Most már csak chatre kell várnunk osuba, és bódogság van :D
Kurokami
Az nem mostanában lesz. ._. Már az csoda, hogy van #ctb és #taiko. o.o
Kuroi Mato
Hmmm hát reklámozok kicsit: Eladó bambo tábla osuhoz privátba küldök képet ha kell :D
ReVeNg3r
Az van nekem is :D nincs elado tolad?
Kuroi Mato

ReVeNg3r wrote:

Az van nekem is :D nincs elado tolad?
táblával együt adom :D minek adjam el külön a tolat ha tábla se kell XD? ha eltudnám adni végre leszakadnék osurol.
lacika80
a Performance Point-ot holmutatja a game?
Norbi
Játékban MÉG nem láthatod, majd valamikor benne lesz. Jelenleg csak a profilodon tudod megnézni, hogy mennyi van.
lacika80
hmm most én igy néztem a statokat pontosabban enyémet és a tiedet... s elgondolkoztatott... mégis kb mennyi pp az átlagos? mert a tied és az enyém között kicsit kb 100x-os a különbség bár igaz h. az egész toplistán is de az mástészta.
show more
Please sign in to reply.

New reply