forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
[-Meiton-]
Standard az OP :)
Kurokami

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
ReVeNg3r
Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Kuroi Mato wrote:

Ez ugy hanzik mintha tudnék játszani....XD
Meh, nemtom mit szerénykedsz. o.o Még Taylorral úgy-ahogy felveszem a versenyt, de veled...
Én nem szerénykedek csak ahogy én látom magam játszani nem vagyok még azon a szinten hogy jónak nevezhessem magam.
Norbi

Kurokami wrote:

[-Meiton-] wrote:

Standard az OP :)
He? O.O Lehet én vagyok álmos, de mi az az OP? lol
Én először arra gondoltam, hogy "Opening Post(er)," de tuti nem az.

ReVeNg3r wrote:

Ajaj, spun out mar szamolodik es mindja it az .osz2 .,.
milesz még..
Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Kurokami

Norbi wrote:

Oh, wow. El tudom képzelni, hogy lesznek majd csak Taiko és CTB mapsetek is.
Naná. *.*
ReVeNg3r
Biztos vagyok benne hogy mar van, csak jo helyen kel keresni..
jah ,taiko-t gondolok ..csak CtB diff-eket ritkan latni
Kurokami
A ctb diff-ek csak most lettek ranked-ek. Eddig nem volt senki aki egy szabályt állított volna fel rájuk, így gyakran tele voltak hibákkal. Pl.: Louis Cyphre egyik mapje amit csak poénból csinált és a gép se tudja passelni, sőt ha meg tudna halni, akkor meghalna. (Maximum the Hormone - What's up People [RED APPLES])
Norbi
Ezekről azért tudok, mert olvastam róla, hogy ilyen is tervben van már. Amúgy vicces, hogy nem vagyok supporter, mégis tudok ilyenekről. A teszt szerveren ugye már ranked taiko és CTB mapsetek is vannak. :o
Kurokami
Hey Mato, táncoló mato csak neked és most. :D
http://www.youtube.com/watch?v=dzWji3xT ... re=related
ReVeNg3r
Mit szóltok az új signature-mre? .
Mystyk
úr isten.....és az miért jó, hogy a spun out ranked lesz? de ezeket hol látod, ovlasod mittom én? xD a development érszlegen? AWPIEWP AVEIWAeiPAWIEVAWPÁ jézuskám ÁOEÁAWOEIAWÁ
ReVeNg3r
Osu föoldal>announcement
p/1545768
ahjaj
Kuroi Mato

Kurokami wrote:

Hey Mato, táncoló mato csak neked és most. :D
http://www.youtube.com/watch?v=dzWji3xT ... re=related
Legalább a zene jólenne :D
Norbi
>SBs are non removable
>I'm going to quit osu! because of this.

Srsly, annak mi értelme?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Legalább a zene jólenne :D
Az egyik kedvenc Lily számomról beszélsz. ._. Ez a verzió mondjuk tényleg szar.

Norbi wrote:

>SBs are non removable
>I'm going to quit osu! because of this.

Srsly, annak mi értelme?
Én amúgysem szedem ki az SB-t szal nem érdekel.
Norbi

Kurokami wrote:

Én amúgysem szedem ki az SB-t szal nem érdekel.
Én kiszedem, főleg, ha zavaró, no meg ez a laptop sem szereti, mert laggol tőle nagyon.
Mystyk
oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Kurokami

MystykAMV wrote:

nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Az így járt. :D Amúgy nem hiszem hogy lehetetlen lenne kitörölni az SB-t az .osz2-ből. Hisz a sima .osz is zip fájl. Tehát ha átírod .rar/.zip, vagy mittomén mire, akkor is működik. Szerintem ezt meg tudod csinálni az .osz2-vel is majd. Aztán kicsomagolod, kitörlöd a cuccokat, majd visszacsomagolod és átnevezed. Szerintem működne.
ReVeNg3r
Okey Henike 1 masik link t/47994 a vegefele izgalmas ;

Kurokami,1 baratom probalta .sikeretlenul.
Kuroi Mato

MystykAMV wrote:

oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

MystykAMV wrote:

oh kösz Revenger a linket >.<

wtf, de én ilyeneket nem találok xD ez is announcement? nem lehet törölni az SB-t? wtf? és mi van, ha valaki laggol tőle, és nem tud játszani? :')
Végre megoldoták hogy nem lehet sb-t törölni, ez egy jó dolog én azoknélkül nem is tudok játszani :D
Nem mindegy hogy meg-e oldották, vagy nem? Nem akarod kitörölni, nem törlöd. ennyi. Viszont sok laptop nem bírja a nightcore és a hasonló mapeket, és ezek még csak nem is a legrosszabbak. Szóval ez szerintem szar ötlet volt ppy-tól.
Petya_old
Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
Kurokami

Petya wrote:

Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
Hmm, ez nekem új. o.o
Mystyk

Petya wrote:

Viszont úgy rémlik azt is mondták, hogy amiatt, hogy nem lehet kitörölni ezért majd ki lehet kapcsolni mint a videókat.
jaja, ott van a vége fele a postnak, amit linkelt ReVeNg3r :P
lacika80
a spun out-tal unranked lesz az amit letolok nem?
Kurokami
Már nem. Innentől kezdve a szorzó 0,9% és ranked.
Topic Starter
DerekMcD
I have updates Hungarians, The Turkish subforum is added, on a time when I added my request about the Spanish subforum.

So let's play for the channel and subforum.
lacika80
1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
Kuroi Mato

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
Miért kéne unrankedbe? tólj approved mapot az nem ranked :D am szerintem hülyeség a spun out...
Kurokami

lacika80 wrote:

1. vki ezt leforditaná?
2. akk mégis h. gameljek rendesen soloban, unrankedben???
3. a kép alatt itt közvetlen a szöveg mitöl függ?
1. A török subfórum hozzá lett adva a fórumhoz. Egyazon időben amikor kérte. Menjünk és kérjük mi is. Kábé ez van odaírva dióhéjban. Amúgy már Magyar subforum is van. Derek adta hozzá.
2. Engem nem érdekel különösebben a spun out, hisz ctb-ben nincs és nem is volt. De amúgy már sehogy. Ugyanis ppy nem akar "unranked" modot hozzáadni.
3. Nemtom milyen képre gondolsz, de ha az avatárod alattira akkor a postjaid számától.
Hadron
Szóval most már fórum vagyunk? Zsíír 8-)

Amúgy a spunout változtatást kicsit sajnálom mert jól jött multiban, ahol főleg úgyis nehéz mapokat játszottunk hülyeségből, de valahogy csak túléljük.
ReVeNg3r


legaláb ennyi...
Kurokami

ReVeNg3r wrote:



legaláb ennyi...
hmm, 1337 :D
ReVeNg3r
Az mit jelent?
Kurokami

ReVeNg3r wrote:

Az mit jelent?
Konkrétan nem tudom. Leet-nek vagy minek hívják, 1+3+3=7 vagy mi.
Petya_old
1337 ---> leet ---> elite
ReVeNg3r
jééj, Petya ,heloka am boldog szülinapot.valahol ládtam a forumon hogy nemrég volt ,isten éltessen :D
Akosss
Wow, meglepődtem, végre felfedezték a magyar játékosokat is.. :D Örülök a fórumnak.
show more
Please sign in to reply.

New reply