forum

Ve...

posted
Total Posts
16
Topic Starter
Serinu-chan
Ve liseler açıklandı.

Şimdi sıra 2. yerleştirmeyi beklemeye geldi... ;_;

Sabahın köründe uğraştığım şeylere bak ya ;A;
UnderminE
Hadi yaaa. Kuzenim de Çanakkale'yi tutturmuş, onunki üniversite gerçi ;_;

Sen ne okuycan bakalım?
Topic Starter
Serinu-chan
MEB amca Mustafa Saffet Anadolu diyorda, 2. yerleştirmelere falan da bakıncağız son karara *-*
Static Void_old
Bende lise 2'ye geçtim, tercihlerimi yaptım, yabancı dil sınıfını seçtim olmazsa artık sayısala gideceğim
UnderminE
Aman napıcan sayısalda ya, herkes sayısal sözel. Yabancı dil en iyisidir, kendini en çok geliştirebiliceğin bölümdür. Ne kadar çok dil bilirsen o kadar iyi valla. Bak ben bilgisayar öğretmenliği okuyorum ama bi yandan ispanyolca öğreniyorum ki ayrı bi seçeneğim olsun
Static Void_old

UnderminE wrote:

Aman napıcan sayısalda ya, herkes sayısal sözel. Yabancı dil en iyisidir, kendini en çok geliştirebiliceğin bölümdür. Ne kadar çok dil bilirsen o kadar iyi valla. Bak ben bilgisayar öğretmenliği okuyorum ama bi yandan ispanyolca öğreniyorum ki ayrı bi seçeneğim olsun

Ben astrofizik okuyacağım, yani öyle istiyorum ama bütün yabancı dillere karşı bir ilgim olduğu için lisede yabancı dil bölümünü bitireyim diyorum üniversitede çift anadal yaparak bi yandan dil öğrenirim öteki yandan astronomi diyorum, bakacağız artık
UnderminE
Astronomi bölümünün daha popüler olmadığı yıllardayız, 3-4 sene içinde o bölüme de yığılma olacak. Çok zorlanmadan girebilirsin hem onu hem onu. Yaparsın ya \:D/
Static Void_old
Evet, arkadaşlarımda öyle düşünüyor, bende öyle düşünüyorum inşallah bakacağız :)
Topic Starter
Serinu-chan
Yabancı dil iyidir ya ;x
Static Void_old
Kesinlikle :)
UnderminE
Şimdi Static Void'i tanıyalım.

İsim nedir nerdensindir necisindir >w<
[-Shadowa-]
o öldü ;_;

yok yok şaka bi yana ıyunu bırakmış galba T_T

amk nie herkes başlayıp başlayıp bırakıyo rankingide iyiymiş 3,600 mü ne çok düşük değil yani

/me 's 10. post :3
Fl4ndre Scarlet
bende hortlatayım
heyronii
Bu postları mumla mı arıyosunuz? 4 yıl önceki konuyu nasıl bulabiliyorsunuz anlamıyorum.

Sınavdan sonra kim nereyi kazandıysa yazsın bari de hort boşa gitmesin.
zigizigiefe

UnderminE wrote:

Dilek abla resmen benim düşündüğüm şeyleri+seçimlerimi 5 yıl önceden söylemiş.Helal olsun..
Plox
olum manyak mısınız lan niye hortlatıyonuz
Please sign in to reply.

New reply