forum

Postold a Replayod

posted
Total Posts
89
Topic Starter
[-Meiton-]
Ezen nincs mit köntörfalazni, kell ilyen fórum is :D Puush-ra tegyétek fel azokat a visszajátszásaidat, amire leginkább büszkébbek vagytok és úgy gondoljátok hogy a legjobbat hoztátok ki magatokból az adott mapen. A visszajátszásokat az adott diff kiválasztásánál, local ranking fülön az F2 megnyomásával menthetitek ki fájlba. :)
Kurokami
Már nincs olyan amire büszke tudnék lenni. o.o Inkább szégyellem őket megmutatni. :D
http://puu.sh/wIeZ
De erre azért még az vagyok.
ReVeNg3r

erol nincs replayem de ez a rekordom :) aminek orulok.
am jo topik ,ide biztos gyakran fogok postolni :D
Kuroi Mato

ReVeNg3r wrote:


erol nincs replayem de ez a rekordom :) aminek orulok.
am jo topik ,ide biztos gyakran fogok postolni :D
Az szép 8-)
Norbi
Kurokami
Erről nincs replay, és nem is túl nehéz map, de büszke vagyok rá. o.o



Edit: Meh, tudom, hogy a számok nem látszanak, de az SS mindent elárul. :D
Topic Starter
[-Meiton-]
Nekem ez a jelenlegi ranked rekordom, ma sikerült :)
Kuroi Mato
Nekem ez a kettö van kb, a hang csuszik mert xfire szarul vette fel...

http://www.xfire.com/video/54dbb9/
http://www.xfire.com/video/54da66/
Norbi
Aww yeah. - Jimmy Eat World - The Middle

Ketten is néztek, komolyan azt hittem, hogy misselek valahol. Az nem lett volna kellemes, mert Sudden Death volt. De nem. :o Amúgy csak nekem tűnt ez a 2 perces szám 10 percesnek? ._.
Mystyk

Norbi wrote:

Aww yeah. - Jimmy Eat World - The Middle

Ketten is néztek, komolyan azt hittem, hogy misselek valahol. Az nem lett volna kellemes, mert Sudden Death volt. De nem. :o Amúgy csak nekem tűnt ez a 2 perces szám 10 percesnek? ._.
hát ez azért még a könnyebb taiko diffek közé tartozik szerintem xD bár a solo rész....xD de am jó vagy :D
Norbi

MystykAMV wrote:

hát ez azért még a könnyebb taiko diffek közé tartozik szerintem xD bár a solo rész....xD de am jó vagy :D
Tény, hogy egy egész könnyű lepidon taiko volt, de mégis tartalmazta a nem olyan rég megtanult patternemet, a ddkkd-t. ._. Illetve még a storyboard is be tud zavarni egy kicsit, és akár laggolhatok is tőle. Btw második próbára megvolt. Amúgy köszi. :o
Topic Starter
[-Meiton-]
Végre ezt is sikerült fc-ni :D

Kurokami
1 percnél tovább nem bírtam nézni, de grat. :D
Norbi
Nice one, Mei-chan. Látom nagyon próbáltál auto lazán játszani. :D Amúgy a szám címét nem értem, Ritsu nem is énekel benne, dob is alig van. XD
Petya_old

Norbi wrote:

Amúgy a szám címét nem értem, Ritsu nem is énekel benne, dob is alig van. XD
A félrevezető címnél az a jobb amikor nem is a szám címét írja oda a beatmap készítője.

Főleg Touhou számoknál vettem ezt észre:

osuban: 3L - Extend Ash ~ Hourai Victim, igazi cím: SYNC.ART'S feat. 3L - Ginnomeguri
Norbi

Petya wrote:

A félrevezető címnél az a jobb amikor nem is a szám címét írja oda a beatmap készítője.

Főleg Touhou számoknál vettem ezt észre:

osuban: 3L - Extend Ash ~ Hourai Victim, igazi cím: SYNC.ART'S feat. 3L - Ginnomeguri
Ez még talán a tűrhetőbb kategória, legalább tudod minek a remixe. Habár az, hogy a fél előadót lehagyta, az kevésbé jó.
Kurokami
Arra a mapre mindig is azt hittem amikor a címére ránéztem, hogy 3L, de amikor meghallgattam rájöttem, hogy rohadtul nem csak az. köcsög mapper. o.o
Petya_old
Tudok még pár jó példát:

osu cím: _yoc - Crescendo, valódi cím: Riverside feat. Sara Matsumoto - Crescendo (_yoc a zeneszerző neve)

osu cím: kaztora, eba, Misaki Nakajima - Messiah, valódi cím: Liz Triangle feat. Lily-an - Messiah (Itt is a Liz Triangle mindhárom zeneszerzője oda van írva csak az énekes maradt ki)
Kurokami

Petya wrote:

osu cím: kaztora, eba, Misaki Nakajima - Messiah, valódi cím: Liz Triangle feat. Lily-an - Messiah (Itt is a Liz Triangle mindhárom zeneszerzője oda van írva csak az énekes maradt ki)
Ez lol. :D
Norbi
Petya, a Touhou zene szakértő. \:D/
show more
Please sign in to reply.

New reply