forum

Anime/Manga

posted
Total Posts
20
Topic Starter
Mystyk
Animékről Mangákról szóló témáknak.
Norbi
Tegnap megnéztem az Accel World első részét (Kurokami miatt kezdtem el nézni), és úgy érzem, hogy ezt szeretni fogom. :D Kezdem végre behozni a lemaradásom, már csak 2 teljes animével vagyok lemaradva. :D
Kurokami

Norbi wrote:

Tegnap megnéztem az Accel World első részét
\:D/
lacika80
meik az a 2 anim?
Topic Starter
Mystyk
az Accel World tényleg jónak néz ki :3 meg kéne nézni xD dee hát...talán majd egyszer :3
Kurokami
Remélem azért a 24 rész alatt kiderül Kuroyukihime igazi neve is. o.o

Edit: 24*
Norbi

lacika80 wrote:

meik az a 2 anim?
Shinryaku!? Ika Musume és Bakuman 2, ezek ugye még az előző évszakból maradtak meg nekem. Mondhatom, hogy 3, hiszen most még akkor az Accel World-öt is be kell pótolnom (még jó, hogy csak 6 rész jelenleg a lemaradásom).
Akosss
Accel World milyen? Most nézek 13 animét egyszerre, mikor lecsökken 5-re, akkor lehet belekezdek, mert jónak tűnik. :)
Kurokami
Nekem szerintem az egyik favorite lesz. Mint ahogy az avatárom és a signature-öm is mutatja. :D
sztraiders
Akkor azért volt ismerős az avatarod :D
Kurokami
Nehéz volt dönteni, hogy a két csaj közül melyik is legyen, de mivel a nevében benne van hogy "kuro", így a mérleg az ő javára dőlt. :D
sztraiders

Kurokami wrote:

Nehéz volt dönteni, hogy a két csaj közül melyik is legyen, de mivel a nevében benne van hogy "kuro", így a mérleg az ő javára dőlt. :D
Melyik lett volna a másik? ( a gyerekkori barát, Chiyuri ?)
-ha igen- ( hát nemtom nekem annyira nem szimpatikus az arca xD )
-ha nem- ( akkor ki? )
Kurokami
Mivel akkor még csak az első két részt láttam, így nem volt benne sok csaj, úgyhogy igen, Chiyuri lett volna, de aztán nem ő lett, mert kuro cukibb. :3
Norbi
Úristen, már napok óta megint nem néztem animét... Valaki megtenné, hogy legkésőbb este 8 körül rámír, hogy takarodjak animét nézni? :D
Kurokami
lol Hát jól
van, megkapod. :D
lacika80
kihalt :(
Kurokami
Hátja. De nem baj, majd zombiként visszajön. :D
lacika80
jah jokis anime a sankarea :D
Norbi

lacika80 wrote:

jah jokis anime a sankarea :D
Egyetértek. :o Ma fogom megnézni a 10. részt, ha minden igaz és nem felejtem el meg hasonló hülyeségek.
Kurokami

lacika80 wrote:

jah jokis anime a sankarea :D
...
Please sign in to reply.

New reply