forum

Anime

posted
Total Posts
978
Topic Starter
cinu_old
No, więc widze jest coś o kreskówkach, ale o anime tam pisać nie można(w japonii anime oznacza wszelkaiego typu bajki, nie tak jak u nas tylko twórczość japońską, to tak baj de łej;>)
Więc zapraszam do dyskusji.
Widziałem, że ktoś pisał coś o tym, że school days to "jescze większy ecchi". I tu muszę powiedzieć coś od siebie. School Days jest anime z gatunku ecchi, ale jest też przesiąknięte innymi gatunkami, jak dramat, komedia, czy też miejscami hentai.
Tylko niech wszyscy znów nie zaczną wypisywać wszystkich tytułów, jakie oglądali, tylko coś konkretniej.
Na początek dajmy na to wyżej wymieniony SD, i np. Code Geass/Code Geass R2, anime które niedawno się zakończyło. Jakie odczucia z takiego przebiegu wydarzeń? Dla mnie to był szok, i prawie się popłakałem ;>

Trzeba coś forum rozkręcić ^^
niedz
jest jeszcze jeden temat o anime,dokładniej o odgadywaniu zagadek z nim związanych,moje pytanie zostało zadane dawno,kto pierwszy ten lepszy może zadać

a co do tego tekstu-powiedziałem to ja,ale porównywałem je do innego anime
Astar
.
Piku
Ulubione anime:
One Piece - tasiemiec, ale najbardziej godny uwagi, po prostu zamiata xd
Tengen Toppa Gurren Lagann - Ciekawa historia, mechy, dynamiczne walki, ecchi - to lubię :)
D.Gray-Man - Od niedawna oglądam, póki co mi się podoba :P
Death Note - tu zostawię nie komentując ;)

Ulubione mangi:
Fullmetal Alchemist - normalnie anime przy mandze to crap x3
Naruto - Przejrzysta kreska, fajnie się czyta ;)
GTO - Kreska Toru rządzi :P
niedz
anime:
Naruto(i Shippuuden)-całkowicie przypadkiem znalazłem to na necie,to moje pierwsze anime{nie licząc księżniczki mononoke,ale to obejżałem jak miałem chyba 8 lat,i niewiedziałem co to anime D:},pewnie dlatego wole Naruto od innych typowych tasiemców,czyli np Bleach czy One Piece
Gintama-obejżałem 1/4{30 epków},i moim zdaniem jest to jedno z najbardziej śmiesznych anime,moim zdaniem przewyższa je tylko GTO
Zero no tsukaima{wszystkie sezony D:}-nawet wciągające,i tak najlepiej prezentują się bohaterki D:
GTO-kot na klawiaturze{:P}już wytłumaczył
Melancholy of Haruhi Suzumiya-jak wyżej,swoją drogą,Clannad After Story mógłby się już skończyć i zacząć drugi sezon Haruhi >>
manga:
Soul Eater-dawno czytałem o_o',ale jest bardzo fajne i ciekawe,lekkie odzwierciedlenie Bleach
Aflame inferno-manga o gościu który spotkał dwa demony,jeden go zabił,drugi go wskrzesił i żyje w nim,ciekawa manga nawet D:
Lef
Ulubione Anime:
1.Code Geass\R2: Genialne Anime, szczególnie 1 seria. Bardzo dobrze przemyślana fabuła, dobre strategie itd... Ale 2 seria wydaje się troche przekombinowana, za dużo zwrotów akcji ale i tak jest cud,miód i O-rzesz(ty)-ki ;D
2.Elfen Lied: Szczerze nie wiem co mnie w tym Anime urzekło, ale uważam to za bardzo dobry dramat. Moje pierwsze anime.
3.Hmmm... Shuffle? O.o Bardzo miły dramat, początek tego nie zapowiada ale jest ciekawie.
4.Sam nie wiem...może po równo: Karin ; DeathNote ; Spice n Wolf ; Myself;Yourself ; Kanon(2006). Większość to dobre dramaty (może nawet wszystkie) i wszystkie bardzo dobre ^^
Manga:
Elfen Lied. Historia toczy się trochę inaczej niż w Anime ale nie będe spoilerował ;D

Może macie jakiś dramacik godny polecenia?
rika_old
http://www.anime-planet.com/users/rika

doujishin


cosplay *.*

można się domyślić jakie anime promuje ; )

#up
Kanon 2006
Clannad
ef-tale of memories
Air
Chobits
Da Capo
I"S Pure
Astar
.
Lef
Rika z podanych przez Ciebie tylko I"S Pure i Ef- Tale of memories nie obejrzałem ;D Zacznę od Ef ^^
Aha, polecam jeszcze Utawarerumono... Bardzo miłe anime ^^
Kubu
1.One Piece - niedoceniany przez miliony shonen xD
2.School Rumble - najlepsza komedia jaką w życiu widziałem
3.Samurai Champloo - walki samuraje w stylu hip hop'u
4.Lucky Star - chyba wiadomo^^
5.Bokusatsu tenshi Dokuro-chan - blood...

To są tylko pozycje obowiązkowe każdego otaku xD Podałem tylko 5 bo nie chcę się rozpisywać...
Piku
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
niedz

Piku184 wrote:

kuburaczek wrote:

1.One Piece - niedoceniany przez miliony shonen xD
Niedoceniany chyba tylko w Polsce... Z tego co wiem to góruje na listach najlepszych shonenów xd
co ty,my tworzymy polske,czyli OP góruje D:
szkoda tylko że dopiero doganiam xD
Piku

niedzwiedz1124 wrote:

szkoda tylko że dopiero doganiam xD
20 ep na 381 można nazwać doganianiem? Ty jesteś daleko w tyle xD
niedz
nie kłam!
21/381 xD
Kubu
Może ktoś oglądał ToraDorę?? Tzn. skończył ją oglądać... bo ostatni ep. to kompletna porażka, zwalili te anime na samee dno, rzygać mi się chcę :o Oby był 2 sezonek 8-)
niedz
ja sie zaciąłem przy 21 epie :o
Calom

kuburaczek wrote:

Może ktoś oglądał ToraDorę?? Tzn. skończył ją oglądać... bo ostatni ep. to kompletna porażka, zwalili te anime na samee dno, rzygać mi się chcę :o Oby był 2 sezonek 8-)
To powiedz co mieli według ciebie zrobić ?
niedz
e,co to było?D:
raz jest,raz jej niema,a i tak sie kończy happy endem D:
Kubu

Calom wrote:

To powiedz co mieli według ciebie zrobić ?
Może nie wiem co mieli zrobić, ale te 2 ostatnie ep'ki czyli ucieczka, ślub, odejście Taigi (ona odeszła, ale i tak wszyscy są happy) moim zdaniem zepsuły cały klimat tej serii. Niby się kochają, a wogóle nie walczą o miłość (w pewnym sensie), Ami sobie kompletnie odpuściła, Minorin go kocha, ale raczej na pewno na 100% mu na nim nie zależy. Plus wiele niewyjaśnionych wątków, np. te pomiędzy uczniami, Maruo-przewodnicząca. No i wogóle^^

A Tobie w 100% te zakończenie się podobało :lol: ??
Calom
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.

Download: Getter Jaani - Rockfeller Street (Nightcore Mix) (osuplayer111) [Aleks].osu
show more
Please sign in to reply.

New reply