forum

Wadliwa podkładka czy myszka?

posted
Total Posts
5
Topic Starter
Olferino
Dobry, gram w osu! od maja 2k16 i mam problem z graniem na podkładce. Jak zaczynałem to robiłem wszystko, żeby tylko przechodzić mapy ale jak ma się już te 1000+ pp to fajnie jest robić insany na FC. I problem jest w tym, że czuję dziwne ruchy kiedy gram w osu!. Przechodzenie z jednej strony ekranu na drugi jest czasami idealne a raz myszka poprostu zatrzymuje się przed kółkiem. Myślałem, że to wina podkładki to pojechałem kupić Roccat Kanga. To samo ale już nie ma dziwnych trzęsień tylko płynne ruchy lewo-prawo, góra-dół. Kręcenie jest nawet ok. Co może być przyczyną? Jedynym rozwiązaniem jest granie bez podkładki ale ręka zaraz przestaje się ruszać bo przykleja się do biurka a pozatym ślizgacze na myszce się szybko zużywają :( Może to już dobra pora na tablet ?


P.S: Dodam, że te dziwne ruchy występuja tylko w osu! a w grach typu CS:GO, LoL, R6S, BF4 nie odczuwam takich ruchów. Wszystko płynnie i dokładnie
Zain Sugieres
Jakiej myszki uzywasz?
Topic Starter
Olferino
Razer Taipan, edycja BF4.
AmaiHachimitsu
Wspomniałeś o graniu bez podkładki. To bez podkładki już działa dobrze? Wtedy wina sensora/ podkładki (dziwne, żeby na dwóch podkładkach nie działało).

Może też Synapse coś odwala, wywal i najlepiej zmień na jakiś starszy software Razera. Pobaw się z raw input (on/off). Oczywiście przeczyść sensor. Wyłącz aero jeśli masz włączone.
Topic Starter
Olferino
Zaaktualizowałem Synaps, wyłączyłem wszystko co może być związane z aktualizacją, pograłem chwilę i wkońcu brak dziwnych zatrzymań. Jednak jak pograłem chwilę po podkładce to nie mogłem znaleźć swojej czułości. Jednak zostane bez podkładki bo jumpy mi zajebiście wychodzą. Jak przyjdzie potrzeba to przenosze się na tablet :D Dziękuje wszystkim za chęci w pomocy. Problem uważam za rozwiązany.
Please sign in to reply.

New reply