forum

Arkadaşlar bakın.Bu bir dramdır.

posted
Total Posts
22
Topic Starter
Tornado
Canı sıkılan Tornado,elbette Post kasma bahanesiyle yeni yeni konular acacak LOL

Illaki kendi draminizi paylasmak zorunda degilsiniz arkadaslar,baska oyuncularin dramini da paylasmaniz serbest.Konunun illa ki Osu! olmasi da zorunlu degil,hatta kendinizi kaptirip hayat hikayenizi bile anlatabilirsiniz no problem emmiler.

Herkes bu postun altinda,Osu!"da yasadigi dramlarin fotosunu,videosunu ya da hikayesini atsin.Bakalim asil DRAM kimin icinmis.

Ayrica,postlari okurken yaninizda bol miktarda pecete bulundurmanizi ve arka planda BU müzigi acmanizi siddetle tavsiye ediyorum,hatta emrediyorum.

Arkadaşlar bakın.Bu bir dramdır.

Eveeeeeeeet,Osu!da yasadigim ilk AGIR DRAMIM bu arkadaslar.Tablete tamamiyla alistigim gün,ilk mapimi oynayayim dedim.Birazcik try hard yaptim ve heyecan yarattigim icin; sondan 2.notayi missledim. :( EVET SONDAN 2. NOTA

*Bu postu aglama duvari olarak görebilirsiniz.
*Yeni dramlarinizi,zaman ile ilk postunuzu editleyerek ekleyebilir ya da baska bir postta atabilirsiniz.
He is Batuhan
En sevdiğim şarkının mapini bulup heyecanla indirip mapın modunun taiko/mania çıkması
En sevdiğim mapın 1 2 star veya ar 8 den daha düşük arda olması
Halo
Mekanik klavyeme yeşil mercimek suyu döktüm 3 tuşu sticky oldu. Tuşları çıkarıp hepsini yıkadıktan sonra 5 tuşum çalışmadı. Insert/home/page down gibi kullanmadığım tuşların switchini çıkarıp onların yerine takmak isterken lehim esnasında karttaki yolları taktım. 12 tuş kullanılmaz hale geldi. Şu an bu mesajı sıradan bir wifi klavyeden yazıyorum. Bunun üstüne de konan sivrisineği vurmak istersen klavye ayaklarını kırdım. Mağdurum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler Mr. Tornado.
Ekin
benim her şeyim dram
Topic Starter
Tornado

Ekin wrote:

benim her şeyim dram
Sen bize belge at belge,en ACI olan dramlarindan basla.Eger secmekte sorun yasiyorsan ilk önce TOP Rankingteki skorlarinin hikayesini anlat bence jklfdjghkfdjkhlgfd
Ecarnage

Halo wrote:

Mekanik klavyeme yeşil mercimek suyu döktüm 3 tuşu sticky oldu. Tuşları çıkarıp hepsini yıkadıktan sonra 5 tuşum çalışmadı. Insert/home/page down gibi kullanmadığım tuşların switchini çıkarıp onların yerine takmak isterken lehim esnasında karttaki yolları taktım. 12 tuş kullanılmaz hale geldi. Şu an bu mesajı sıradan bir wifi klavyeden yazıyorum. Bunun üstüne de konan sivrisineği vurmak istersen klavye ayaklarını kırdım. Mağdurum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler Mr. Tornado.
Acın acımdır Orkun abim...
moccok
Rekia
Mükemmel skorlar yaptığım mouse'un temassızlık sorunu olması. Map fclerken gitmesi. Düzeltmek için takıp çıkardığımda bir daha hiç çalışmaması.

İnsanların zorlandığı stream maplerinde overstream yaparak fail olmak.

Ritim fakiri olmak. #rekiACC
Zeus-
Siz passlemek için 300-400 retry attığınız mapi passleyecekken en sondaki muzlarda fail olmak nedir bilir misiniz?
Ekin
Gelsin dramlar

Dram1:
Dram2:
Dram3:
Dram4:

Dram5 BOSS:
Topic Starter
Tornado
Foto 1: Yani zaten mapin en zor kismi o,ama yine de fena be :(

Foto 2: O ne yaaa

Foto 3: O ne yaaa 2

Foto 4: Hic de mutlu bir son olmamis ya bu.Gerci acc düsükmüs o yüzden bence o kadar seeey degil yani.Seeeey degil.

Foto 5: Ne yani? Simdi o miss olmasaydi,biz seni o mapin Top Rankinginde mi görcektik WTF

Baya aglattin beni Ekin :(

Acin acimizdir Mugio kardes...
MarbleStarry
Dram 1: Hayvan gibi diffi olan mapin sonuna gelip, mapin sonundaki spinner fazla uzun olduğu için hp drainden faillemek.
Dram 2: Son notaya tıklayacakken tabletin driverinin donması/tabletin kalemi okumayı becerememesi.
Dram 3: Hayvan gibi haritayı bitirip dolu pp geleceğinin düşünülmesi ama oyunun zerre pp vermemesi.
Dram 4: Bi mapde çok iyi giderken Skypeden birinin araması.

Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe eklerim :P
Plox
oyundaki en büyük rakibimi sıralamada geçmeme rağmen hala ondan kötü bir oyuncu olmam.O kendisini biliyor.
zigizigiefe
Babılımın patlaması :(
Reha
-
Plox
sen o kadar çabala 1.ol sonra kimse seni tanımasın...
- Lizunumi

Gözümden 1 damla yaş düştü doğrudur :'(
- Lizunumi

- Lizunumi wrote:

oralekin

- Lizunumi wrote:

- Lizunumi wrote:

Gelismis post kasma takitkleri :d
zigizigiefe
Benimki pek osu! ile ilgili değil aslında ama anlatayım:
Gittigidiyordan gecenin 1'inde mekanik hisli klavye siparişi verdim.Bu oyunu 4 senedir tuşları sert,bastığında %90 ihtimalle algılayan çöp bir klavyeyle oynadığım için bu klavye bile bir lütuf benim için.Neyse ben gecenin 1'inde klavye siparişi verdim ya şimdi,heyecandan 40 saat uyumamış,fırsat bulduğunda uyuyacak Efe'nin uykusu kaçmasın mı?Neyse vakit öldürmek için öğle 12'ye kadar 7-8 dakikalık şarkıyı maplemeyi bitirdim.Zaten hastaydım bir de,bekliyorum ama beklerken sıkılıyorum.Salona gittim ben sohbet ediyoruz,kardeşim "Hangi kargo getirecek klavyeyi?" diye sordu.Ben bir baktım kargoya Yurtiçi Kargo getirecekmiş.Bunu salonda söyler söylemez annem,kardeşim,ablam "Yarrağı yedin lay lay lay" moduna girdi.Yok bir aya gelmezmiş falan.Ben kendimi en kötüsüne hazırlıyorum ama içten içe de "Ya sıkıntısız gelirse?" diyorum.Ertesi gün saat öğleden sonra 3 gibi geldi.Koşa koşa kapıyı açtım,kargocu benim siparişi getirmiş.Ben tabi biliyorum paketi kargocunun yanında açmasak kargoya bişey olsa sorumluluk bize kalacak."Dur abi bekle şunu açayım" deyip açtım,şimdi ne olsa beğenirsiniz?Klavye ikiye ayrılmış resmen,kırılmak falan değil bu.Kargocu birşeyler geveledi kargoyu kırık getirince tabi.Şimdi bu adamı atlattım,sipariş verdiğim adamı aradım "Hocam kargocu siparişi kırık getirmiş başka bir tane yollar mısın,ama yurtiçi kargodan yollama lütfen" falan dedim.Adam "Dur kargoyu arayayım geri döneceğim sana kardeşim" dedi.5 dakika sonra geri arayıp aynen şunları dedi:"Kardeş kusura kalma ya,Yurtiçi Kargonun gavatlığı.Sana yenisini yollayacağım." dedi.Sabah saat 11 gibi Aras Kargo hiç sıkıntısız getirdi.Ben de birkaç saat oynayıp uyudum.Ama sonuç olarak ben 77 saat uyumadım ve 95 kilodan 89 kiloya düştüm.

Var mı lan daha büyük bir dram?
show more
Please sign in to reply.

New reply