forum

Tablet almak istiyorum

posted
Total Posts
7
Topic Starter
mreerd
Arkadaşlar ben osuya başlayalı 4 ay oldu ve artık bir tablet almak istiyorum ama ne almalıyım nerden almalıyım bir fikrim yok. İlk olarak osunun kendi tabletini alıcaktım delay var dediler daha sonra wacom bamboo ları gördüm onlardada hangi modeli almalıyım falan deken işin içinden çıkamadım. yardım ederseniz sevinirim. hangi fiyat aralıklarında,hangi model/marka ve mümkünse satın alma ve ya bilgi linki. lütfen delay olmasın arkadaşlar sadece osu için alıcam. Şimdiden teşekkürler
2Cookies2Eat
Alıcaksan wacom al bende var hiçbir sıkıntım olmadı şu ana kadar. Nereden alma konusuna gelince ben hepsiburadadan almıştım. Kısa sürede getirmişlerdi. (Şimdi yok ama)

Not: Benim aldığım tablet "wacom intuos pen small" ama artık bunların yeni versiyonu çıktı ve onların ne olduğuna dair hiçbir fikrim yok :) alıcaksan sadece kalemle çalışan versiyonunu al. Çünkü bide bunların dokunmalı versiyonları da var 2 kat pahalıya satıyorlar.
Topic Starter
mreerd
evet bende görmüştüm dokunmatikli olanları bazıları pahalı bazıları ucuzdu bide ben tabletlerde delay olup olmadığını nasıl anlayabilirim yani huion h420 alıcaktım ama çok delay var dediler almadım yani alıcağım tableti nerden bilebilirim osu için kullanılabilir olup olmadığını
2Cookies2Eat
Biraz araştırdım evet huion da delay varmış. Farkeder misin bilmem ama çoğu insan öneriyo yinede. Bu arada huion un kalemi pilli veya şarjlı. Wacom da şarj derdin yok. Osu oynarken birden kalemin pili biterse bilmem artık :D (huion alırsan)

Bana kalırsa biraz daha para biriktirip wacom tablet al. (Bu arada wacomun şuanki en ucuz tableti "intuos draw")
Ecarnage

2Cookies2Eat wrote:

Bana kalırsa biraz daha para biriktirip wacom tablet al. (Bu arada wacomun şuanki en ucuz tableti "intuos draw")

Alıcaksan wacom al bende var hiçbir sıkıntım olmadı şu ana kadar. Nereden alma konusuna gelince ben hepsiburadadan almıştım. Kısa sürede getirmişlerdi.
Arkadaşın bu dediklerine katılıyorum bir de benim SSS'den tablet almalı mıyım? sorusundaki cevabı oku

Topic Starter
mreerd
Çok teşekkürler.
metekaya
hepinize eyvallah :)
Please sign in to reply.

New reply