forum

Hikaye tamamlamaca

posted
Total Posts
53
Topic Starter
2Cookies2Eat
Çoğu forumda böyle konular görmüştüm. O yüzden burada da başlatıyım dedim. :) Başlıktan da anlaşıldığı gibi herkes bir önceki yazılan yazının devamını getiricek.

Saat sabahın dokuzuydu karnım acıkmıştı ...
Ecarnage
kahvaltı için çok üşenip pizza sipariş ettim
Shululu
sonra kapi caldi
Ecarnage
Pizzacıdan pizzayı aldım ve kutuyu açtım, İçinden bir not çıktı,
yazan şey;
Topic Starter
2Cookies2Eat
"Bu pizzanın içinde dünyanın en nadir ve değerli maddesi var. Bu pizzayı yemeyip güvenli bir yere saklamanı istiyorum. Birkaç gün evden dışarı çıkma. En yakın sürede sana ulaşmaya çalışacağım"
Shululu
umursamadan pizzayi yedim
FrostLegend
Sonra birden kusmaya başladım.Yaklaşık bir saat kustuktan sonra...
Topic Starter
2Cookies2Eat
gözlerim kararıp bayıldım. Uyandığımda kendimi bir laboratuvarın içinde bağlı bir şekilde buldum.
Shululu
sonra uzerime dokungaclar gelmeye basladi

lel
Ecarnage
Derken o hentai istekleriniz gerçekleşemeden rüyadan uyandım, laboratuvarda iki bilim adamı vardı bir şeyler hazırlıyorlardı.
Topic Starter
2Cookies2Eat
Onlar tam bana bir iğne saplıyacakken birden biri bağırarak odaya daldı. Sesi çok tanıdık gelmişti. Kafamı kaldırdım, karşımda duran kişi...
Shululu
john cena idi.john cena odadaki herkesi dovunce "cena senpaiiii" diyerek ona kostum
Sed
John Cena beni kucakladı ve adamlara ''You can't see me, my time is now!'' diye bağırdı ve birden dumanlar yükseldi ve görünmez olduk...
Wisakedjak
Bir süre sonra kendimizi bulutların üzerindeki süper gizli Amerikan güreşi üssünde bulduk. Büyük siyah kapıların bekçisi Undertaker içeri girmek için onu alt etmem gerektiğini söyledi.
Topic Starter
2Cookies2Eat
John Cena bana bakarak gücüm seninle olsun diyip bana sarıldı. Birden kendimi aşırı derecede güçlü hissettim...
eXir
Sonra Anakin Skywalker yanıma yaklaştı ve bana grafik tableti ve ışın kılıcından yapılmış kalem verdi
BeerBender
Ona, bunlara ihtiyacım olmadığını ama şu karşıdaki herifi hallederse 40 yıl duamı eksik etmeyeceğimi söyledim.
Kardeş, hallederiz, sıkıntı yapma dedi.
Fl4ndre Scarlet
Sonra halletmişler.
Tornado
Sag elime tablet kalemini aldim,sol elime de John Cenanin bana verdigi mechanical keyboardi aldim.Undertaker üzerime demir sandalye ile kostu.Tam bana vuracakken,mechanical keyboardin ISIK aydinlatmasini maximum yaptim ve onu kör ettim.Sonra John Cena onu finisher hareketi ile yere yatirdi.Üzerine yattim,hakem saydi: 1 2 3!Kazanan bendim.Undertakeri devirmeyi basardik.Elimi WWE sampiyonlugu kemeri ile havaya kaldirdim.Tezahüratlar bitti ve John Cena beni odasina götürdü.
Topic Starter
2Cookies2Eat
Odaya girdikten sonra John Cena kapıyı kitleyip bana baktı. Bana çok önemli birşey söyleyeceğini söyledi. Tam ne olduğunu soracakken yüzündeki maskeyi çıkardı. John Cena aslında Cookiezi'nin ta kendisiydi.
show more
Please sign in to reply.

New reply