forum

[REHBER] Oyun içi sıkça sorulan sorular

posted
Total Posts
16
Topic Starter
Ecarnage
ugryy
Elinize Sağlık çok yararlı olmuş
Chingyy
gud jub :) :) :) :)
Shululu
Emeğe saygı +rep , iyi forumlar
Shiukou
Good Job
-Shinya Hiragi
Wwww.
LalaLuluChan
Ben hala passleyemiyorum hwhahahha..
-Chansey-
Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık ..

' ya bu pp neye göre veriyor anlamadım ben ' sorusunu da cevaplayabilirsiniz . :D
Sed

-Chansey- wrote:

Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık ..

' ya bu pp neye göre veriyor anlamadım ben ' sorusunu da cevaplayabilirsiniz . :D
Sanırım göndermeyi aldım :) Teşekkürler Ekırneyç güzel bir rehber olmuş :)
mreerd
cidden güzel olmuş tebrikler ben 78 lwl oldum hala bilmediğim şeyler de varmış halada vardır :D
2Cookies2Eat

mreerd wrote:

cidden güzel olmuş tebrikler ben 78 lwl oldum hala bilmediğim şeyler de varmış halada vardır :D
Lvl is not that important my friend :3
Reha
bi dakika, eger bir kisinin playcount u 500 den az ve 6 aydir girmiyorsa bedavayami ismini aliyoruz

guzel rehber eline saglik :D
[Osu]Ahmet
Cidden elinize sağlık sonuna kadar okudum ve çok güzel bir rehberdi :)
zigizigiefe
Örnek: Iyi bir Taiko oyuncusu,Osu!Mania 4k modunda iyi performans sergiler.Cünkü 4 tusa basmayi aliskanlik edinmistir
Yalan beyler Maniam çöp
Topic Starter
Ecarnage

zigizigiefe wrote:

[quote=Ecarnage]Örnek: Iyi bir Taiko oyuncusu,Osu!Mania 4k modunda iyi performans sergiler.Cünkü 4 tusa basmayi aliskanlik edinmistir
  • - Tornado tarafından eklendi 27.12.2015
[/box][/notice]
Yalan beyler 4k Maniam çöp[/quote]

:D

Arkadaşlar bu arada benim buralarda artık takılmadığımı biliyorsunuz, kim olduğunuz farketmez ben bu konuyla artık ilgilenmek istiyorum diyorsanız; benimle iletişime geçin bütün kodu kopyalayıp vereyim, o kişi konuyu aynı şekilde tekrar açsın, sonra da bu konuyu silmelerini rica ederiz.
Nasıl fikir ?
ilgilenen iletişime geçebilir.
Topic Starter
Ecarnage
Rehberimizi Zigizigiefeye devrettim, adminler görünce bu konuyu silebilir ya da kilitleyebilirler.

Yeni konu link: t/532741
Please sign in to reply.

New reply