forum

Top 20 magyar játékos (Standard Mode)

posted
Total Posts
38
Topic Starter
higurush
Top20 Magyar Játékos (Standard Mode)
A Facebook csoportban igény támadt ezen lista létrehozására.

A lista a következőképpen fog elkészülni. A játékosoknak írnia kell egy saját Top20-as listát, amiben ő leírja, hogy szerinte ki melyik helyre kerülne. Skill alapú a lista, mindeki a saját szemléleteit vegye figyelembe. Nem muszáj teljes listát írni, hiszen nem mindenki ismerhet mindenkit, de legalább 10 ember legyen a listán.

Egy lista sample:
  • 1. peppy1
    2. peppy2
    3. peppy3, peppy4
    4. peppy5
    5. peppy6, peppy7, peppy8
    6. peppy9
    7. peppy10
    ...
    20. peppy26
Megkérek mindenkit, hogy csak a listáját írja le ide, az egyéb csevegéseket privát üzenetben intézzétek!
----------------------------

<English>
Top20 Hungarian Players (Standard Mode)
Every person, who would like to vote for the top 20 players, have to write their own list about their top 20 hungarian players. This will be a skill based list, so if may ask write down who you think the top 20 players are in Hungary. You don't have to write a full 20 player list, thus you may not know every person who are participating. Your list have to contain at least 10 players.

List sample:
1. peppy1
2. peppy2
3. peppy3, peppy4
4. peppy5
5. peppy6, peppy7, peppy8
6. peppy9
7. peppy10
...
20. peppy26
I kindly ask you to write only your list here. Every other chit-chat should be made in private message!
Klaas
Akkor kezdem :

1. higurush (mert 1 nap alatt visszaszerezte a magyar trónt. Szerintem ez mindent elárul. )
2. tasli (mert lehetetlen , ütemtelen mapokon is első tud lenni 99% accal :D skill hero! )
3. Ruri- ( DT skill magáért beszél)
4. Baaaka (Tetris hero play OMG :D multiban is párszor megmutatta , hogy akár Country 1. is lehetne )
5. Arthemesia ( 1x láttam játszani , nagyon jó játékot mutatott akkor )
6. Freezed- ( 1év alatt feltornászta magát a top 3kba . Good job )
7. Kallah96
8. Cremation
9. Thunderstorm
10. R45eytx5 (sokat farmerkodott xD , és HR el jól jól tolja. Sokkal több van benne mint amit a pp-je mutat))
11 . Luffyy (Nálam , streamben ott van a top 5 magyarban azok közül , akiket eddig láttam játszani. )
12. Spyke
13. xeloo
14. Mahou Shounen
15. Lord Charles
16. Jani990123 (szépen játsza az AR 10et , és rengeteg nehéz mapon jó kombószámokkal tűnik fel)
17. Pyroo 69 (kiemelkedő eredményei vannak egyes mapokon , a rankjához képest)


Ennyi voltam :)
Cremation
#1 tasli (Best, csak lusta modolni és nincs ideje játszani, amúgy meg Top 50 lenne.)
#2 higurush (ha lehetne őt is 1.-re raknám de nem lehet. Come back fuck yeah!)
#3 Kuroi Mato (no pen no pp. Lusta disznaja fejlődni.)
#4 Ruri- (4FK 4 3v3r. "just fun")
#5 Baaaaaka (pár PC és sayonara 3kpp Zsizsi.)
#6 Freezed- (Vigyázatok skacok ott fent mert Dermesztő befagyaszt és elhúz.)
#7 Arthemesia ("Faking nem érdekli" csak mégis. Ruri- 2!)
#8 Sensou Shin (Nem fekszik a shin ? húzz bele öregem.)
#9 Asdran (Farmol mint állat és ezt sokan megszólják, ennyi erővel higurash is farmol -.- GG!)
#10 - ThunderStorm - (Sajnos AFK ezért Be kazuyásodott de annyi nektek ha feltámad a Vihar!)

A többi majd később.
Luffyy
1# higurush (a legjobb játékos, nem vitás)
2# tasli (eszméletlen skill, kevés játék)
3# Ruri- (DT OP csak kevés az osu, folyton a LoLcsi)
4# Baaaaaka ( egyszer láttam játszani, sick)
5# Kuroi Mato
6# - ThunderStorm - (DT hero :D)
7# Freezed- ( ügyes játékos, magas bpm-en is megállja a sarát)
8# Athemesia
9# Sensou Shin
10# [-Meiton-]
11# Kotori Itsuka ( kevés playcounttal nagyon jó skill)
12# Spyke- (streams..)
13# Asdran ( farm pp, DT <3)
14# Cremation ( Cremapapa OP)
15# R45eytx5 ( tudna többet is ha akarna)
16# Drezi
17# Daathz
18# Kallah96 ( laptop op )
19# Peskul
20# Luffyy

that's all 8-)
Grandine
1. Kuroi Mato
2. higurush
3. Ruri-
4. tasli
5. Baaaaaka
6. Freezed-
7. - ThunderStorm -
8. Spyke-
9. Asdran
10. Arthemesia
11. Sensou Shin
12. Cremation


Stella ♥ (tessék :C)
Jani-
#1 higurush (1 nap alatt 100 pp-t szerzett és visszaszerezte a magyaroknál az első helyet)
#2 Ruri- (nagyon jól nyomja a 200bpm feletti ar10 mapokat)
#3 Kuroi Mato (stream király)
#4 tasli (minden mapon jó az accuracy-ja)
#5 Baaaaaka (durva ar9 mapokat szép combo számmal játssza)
#6 - ThunderStorm - (ar9 + DT: egyre jobban megy neki)
#7 Freezed- (nála minden map PASS)
#8 Arthemesia (kiemelkedő eredményei vannak)
#9 Cremation (Srank király)
#10 Stella (jobb is lehetne, ha több időt töltene az osuval)
#11 Asdran (napról-napra egyre jobb)
#12 Spyke- (lehetetlen mapokat is lejátssza)
#13 Drezi (szép eredményei vannak)
#14 Luffyy (jobb is lehetne ha akarná)
#15 R45eytx5 (benne lehetne top #10-be is ha akarná)
#16 [-Meiton-] (lehetne jobb is, ha lenne ideje játszani)
#17 Kallah96 (van tehetsége a játékhoz)
#18 Mahou Shounen (szép accuracy-val játssza le az ar9 mapokat)
#19 Klaas (nála minden ar9 map fc)
#20 Jani990123 (no comment)

Szóljatok, ha valamit nem jól tudok! :)
Stella

- ThunderStorm - wrote:

Stella ♥ (tessék :C)
*˘* ♥
Kazuya
Hagyhatjátok nyugodtan figyelmen kívül a posztom, de nekem mindegy mit csináltok vele. Toplistát nem írok. Hülyeség, s nem lehet megállapítani pontosan, ki hogy van. Röviden a véleményem, amit két részre szedek:

Tabletesek:

Akikről tudom hogy jók: higu-csán, Bertoldka, avagy Mato.
Kettőjük játékát láttam a legtöbbször (mondjuk úgy, szinte csak az övükét).
Emellett Ruricicát megemlítem, s remélem még jobban fog gyűlölni, amiért így hívom (nyau =^.^=), illetve Miskát avagy Butus baka-t.

Én őket mondanám jó játékosnak, mivel tőlük sokkal több olyan eredményt láttam ami nem a tipikus átlagos kategória (Ugyebár megnézhettem a local rankinget, míg supporterem volt.). Mondjuk úgy, keményebben kockulnak/kockultak, s több modot használnak. Értem itt a HD+NC/DT & HR+HD párost, vagy a szimpla DT/NC-t magas BPM-es dolgoknál

Röviden ennyi lenne. Lehet, vannak még jók, de nem tudok róluk.


Egeresek:

Itt már mondjuk úgy, siralmas a paletta amit megértek. S elég szomorú, hogy a legtöbb ember birka módjára vált tablere pár nap, vagy 1-2 hónap után, s van aki szinte semmit nem egerezett standarban, meg sem próbálja, mert látja, hogy a játékosok 95%-a tabletes, vagy épp húzza valaki. Természetesen mindenkinek a saját dolga, mivel hogy kezdi, s meddig. De ha már még léteznek egeresek, akik még nem adták fel, minimum fél éve egereznek:

Geridosz avagy Cremation: Oké, (lehet) nem nagyon modolgat, de ő mégiscsak egérrel játszik, s sokkal több időbe telik fejlődnie.
Póni, vagyis Snowcrescent: Próbálkozik a hardok NC+Hiddenezésével. Megyeget neki.
Tayu: Legjobb egeres (volt?), csak már egy jó iideje nem játszik.
Több user nincs/nem tudok róla, akik jók lennének.

"Mindenki (Tab/egér)"

A többi játékos változó, viszont ezt a csoportot felosztom:

Akik...
- ... próbálnak jók lenni, gyakorolnak a modokkal.
- ... a saját képességüktől messze álló mapokkal (akár kezdtek) játszanak, de szinte semmit nem fejlődnek, vagy nagyon minimálisat, nagyon rossz az accuracyjuk. Tipikus: "Többet akarok, mint amit elbírok".
- ... nagyon is a képességüknek megfelelő mapokat játsszák, s nem türelmetlenek, szép lassan fejlődnek.
- ... pp-t farmolnak, ahogy csak tudnak, s ameddig.
- ... ritkán játszanak, idejük nincs, vagy csak a zene miatt tolják, nem érdeklik a rankok.
- ... már szinte abbahagyták, s a maguk idejében jók voltak.
- ... buktak az új rendszerrel, s náluk kevésbé jobb játékosok vannak előtte.
- ... megálltak a fejlődésben, komoly S & SS farmerek (általában 1 szintnél maradnak).
- ... akik nem tudnak jobban fejlődni hosszú idő után sem (így feladták), emiatt/így váltásra készülnek/ váltottak, vagy pedig végleg feladták.



És még sorolhatnám...
washedupplayer
1. Kuroi Mato
2. higurush
3. Ruri-
4. Ba~ka
5. Tasli
6. Freezed-
7. - ThunderStorm -
8. Arthemesia
9. Spyke-
10. Sensou Shin
11. Asdran
12. Cremation
13. Drezi
14. Meiton
15. Rafi
16. Kallah96
17. Kotori Itsuka
18. Luffy
19. Lord Charles
20. dpk-

True ranking
1. Voldemort
2. Voldemort
3. Voldemort
4. Voldemort
5. Voldemort
6. Voldemort
.
.
.
20. Voldemort
Nyartin
Rip

1. higurush
11. Kallah96

2. Ruri-
12. R45eytx5

3. tasli
13.Drezi

4. Spyke-
14. Daathz

5. xeloo
15. Lord Charles

6. Baaaaaka
16. Luffy

7. - ThunderStorm -
17. Klaas

8. Arthemesia
18. Icek-

9. Cremation
19. _verto_

10. Freezed-
20. Jani990123


EDIT
Pár embert egy jó ideje nem figyeltem / láttam játszani, szóval biztos valaki jobb / rosszabb helyen végezne - nem baj, most már így marad. -
Ruri
1# Ruri
2# fahqlol
3# Bakcsi
4# Freezed-
5# Arthi
6# Kotori Itsuka
7# Spyke-
8# Martin
9# Asdran
10# Crema
11# Sensou Shin
12# Rafi
13# Drezi
14# Pantsu

Akiket nem rangsorolok de prók: Andor(ő csak feltörekvő félisten) Icek-cica, Charles, Klaas, ja meg persze a vérem verto neki a nevét még ki is színezem. Akik abbahagyták/inaktívak nagyon: higurush, Mato, tasli, Grandi, Moncsi<3, Fallen DE MÉ KŐ ABBAFEJEZNI T-T
Sensou Shin
<3 ruri XD
A listám:

1.Higurush
2.Kuroi mato
3.Ruri
4. Baaaaaka
5.tasli
6.ThunderStorm
7.Spyke
8.Freezed
9.Arthemesia
10.Sensou Shin
11.Asdran
12.Meiton
13.Crematoin
14.Kotori Itsuka
Klaas

Kazuya-sama wrote:

Hagyhatjátok nyugodtan figyelmen kívül a posztom, de nekem mindegy mit csináltok vele. Toplistát nem írok. Hülyeség, s nem lehet megállapítani pontosan, ki hogy van. Röviden a véleményem, amit két részre szedek:

Tabletesek:

Akikről tudom hogy jók: higu-csán, Bertoldka, avagy Mato.
Kettőjük játékát láttam a legtöbbször (mondjuk úgy, szinte csak az övükét).
Emellett Ruricicát megemlítem, s remélem még jobban fog gyűlölni, amiért így hívom (nyau =^.^=), illetve Miskát avagy Butus baka-t.

Én őket mondanám jó játékosnak, mivel tőlük sokkal több olyan eredményt láttam ami nem a tipikus átlagos kategória (Ugyebár megnézhettem a local rankinget, míg supporterem volt.). Mondjuk úgy, keményebben kockulnak/kockultak, s több modot használnak. Értem itt a HD+NC/DT & HR+HD párost, vagy a szimpla DT/NC-t magas BPM-es dolgoknál

Röviden ennyi lenne. Lehet, vannak még jók, de nem tudok róluk.


Egeresek:

Itt már mondjuk úgy, siralmas a paletta amit megértek. S elég szomorú, hogy a legtöbb ember birka módjára vált tablere pár nap, vagy 1-2 hónap után, s van aki szinte semmit nem egerezett standarban, meg sem próbálja, mert látja, hogy a játékosok 95%-a tabletes, vagy épp húzza valaki. Természetesen mindenkinek a saját dolga, mivel hogy kezdi, s meddig. De ha már még léteznek egeresek, akik még nem adták fel, minimum fél éve egereznek:

Geridosz avagy Cremation: Oké, (lehet) nem nagyon modolgat, de ő mégiscsak egérrel játszik, s sokkal több időbe telik fejlődnie.
Póni, vagyis Snowcrescent: Próbálkozik a hardok NC+Hiddenezésével. Megyeget neki.
Tayu: Legjobb egeres (volt?), csak már egy jó iideje nem játszik.
Több user nincs/nem tudok róla, akik jók lennének.

"Mindenki (Tab/egér)"

A többi játékos változó, viszont ezt a csoportot felosztom:

Akik...
- ... próbálnak jók lenni, gyakorolnak a modokkal.
- ... a saját képességüktől messze álló mapokkal (akár kezdtek) játszanak, de szinte semmit nem fejlődnek, vagy nagyon minimálisat, nagyon rossz az accuracyjuk. Tipikus: "Többet akarok, mint amit elbírok".
- ... nagyon is a képességüknek megfelelő mapokat játsszák, s nem türelmetlenek, szép lassan fejlődnek.
- ... pp-t farmolnak, ahogy csak tudnak, s ameddig.
- ... ritkán játszanak, idejük nincs, vagy csak a zene miatt tolják, nem érdeklik a rankok.
- ... már szinte abbahagyták, s a maguk idejében jók voltak.
- ... buktak az új rendszerrel, s náluk kevésbé jobb játékosok vannak előtte.
- ... megálltak a fejlődésben, komoly S & SS farmerek (általában 1 szintnél maradnak).
- ... akik nem tudnak jobban fejlődni hosszú idő után sem (így feladták), emiatt/így váltásra készülnek/ váltottak, vagy pedig végleg feladták.



És még sorolhatnám...

Ezt nagyon jól megfogalmaztad Kazuya! Sok igazság van benne.
+1
-Arp-
  1. tasli
  2. tasli
  3. tasli
  4. tasli
  5. tasli
  6. tasli
  7. tasli
  8. tasli
  9. tasli
  10. srsly tasli mert olyan embertelen számokat is képes lejátszani amit más nem, neki van a legnagyobb range-ű skillje i mean gyakorlatilag az easyktől insaneken át a régi mapoktól az újakig képes mindent fczni, és nem zavarja annyira az alacsony ar-se, high ar pedig tanulható rövid időn belül, ha az ember képes reagálni a high bpm songokra, szerintem.
  11. bwa~ka
  12. ruri
    másokról nem nyilatkozok, mert nem láttam őket játszani. de valsz nem véletlen alakult ki a top10~20 as mezőny.
verto
1. ddkkd
2. kdddk
3. ddkdk
4. dddkd
5. ddddd
6. kkddk
7. dkkkd
8. kkdkd
9. kdkkd
10. dkdkd
11. kdkdk
12. kkkkk
13. kkkdk
14. kddkd
15. kdkkk
16. ddddk
17. kddkd
18. dkddd
19. kkdkk
20. ddkdd

fuck standard :C
Kurokami

_verto_ wrote:

fuck standard :C
+1

Én anno játszottam std-ot, de annyira nem jött be. Persze mapelés szempontjából nem rossz.

1. Higu
2. Ruri
3. tasli
4. Freezed
5. Thunder

Akiket kábé ismerek és láttam már játszani.
- Michiru -

Ruri- wrote:

18# Icek- (de a szívemben első :XX)



my heart just melted
Baaaaaka
1. Kuroi Mato : fakin monster / rip in unalom /
2. Ruri- : l2hidden plz
3. higurush : more online pl0x
4. tasli : őskövület :O
5. Freezed- / - ThunderStorm - : freez git gud 10,3 / thunder git gud ar9 HR
6. Arthemesia: prő HR you need +HD = thelewa
7. Spyke- : dat speedo/stamina / rip mutatóujj /
|
|
|
tizen valamennyi. _verto_ : full alter skillz+fast giting gud=fjúcsör allmod prő / loli /
|
|
|
under 20. Baaaaaka: can't 10,3 / ~210bpm+ streamz = noob

nemismerem mások skilljeit gomen 'orz
R45eytx5
Az én listám:
1. Higurush -bár nem nagyon láttam még élőben játszani, ezért nem tudom mennyi a Retry, de a country rankings alapján nálam egyértelműnek tűnik (hát még ha nem lenne inaktiv sokat)
2. Ruri/Kuroi mato - állítólag jó mato, de én nem sokat láttam tőle, szóval legyenek együtt a második helyen / ruri is őstehetség
4. Baaaaaka
5. Tasli - taosenai (lenne), csak kevés energiát fektet bele... azért példakép :D
6. Arthi - nagyon jó, de tényleg :|
7. Freezed - ő fekteti bele szerintem a legtöbb energiát, valami hiányzik neki, sokáig egeres volt, talán fps vagy egy mechbill kéne neki :?
8. Sensou shin
9. Asdran (igazából ő csak egy mocskos pp farmer XD) PRO DT és HR skill szerintem (de nem annyira mint arthi)
10. Kotori Itsuka -lehet asdran elé kéne tegyem, nem tudom
11. Kallah96 - fiatal, itt a nyár, kockulni van ideje és ereje, jól is megy neki, gyors meg minden
12. Cremation -legjobb egeres, szépen egyensúlyban van a játéka
13. Thunderstorm - mintha már leáldozóban lenne a csillaga, sok DT és kevés accuracy, a pontosság/sebesség mérlege elbillent a sebesség irányába úgy látom
14. Meiton - biztos jó, csak nem játszik, jó HR-ben asszem.
15. Spyke - nagyon jó streamekben, de csak arra gyúr szinte és ezért más területen nem olyan kiemeledő
16... nem tudok különbséget tenni... Drezi, Lord Charles, Daathz és ez a Peskull gyerek is nagyon jön fel, nem tudok ki, de még szerintem lesz előrébb is ha így folytatja

elfogyott a 20 hely, de még tuti benne van xeloo is ha játszana, említésre méltónak tartom rajtuk kívül bl4z-t luffyt klaast és kozuki kallen-t is. Van még pár név akiket nem tudok elhelyezni és ennyi név után valsz nem férnek bele a top20ba, de bármikor betörhetnek oda

Ha nem lennék mostanában ennyire elfoglalt (haha) akkor talán én is beférnék a lista végére valahova, de most tuti, hogy nem
verto
RIP :(
show more
Please sign in to reply.

New reply