forum

Honnan van a userneved/avatárod?

posted
Total Posts
29
Topic Starter
-Arp-
Arra gondoltam, hogy népszerűsítsük a magyar fórumot, hogy feldobom ezt a témát, azaz, honnan van userneved/avatárod?
Illetve a történet, hogy honnan van.
Topic Starter
-Arp-
És akkor kezdem is a sort:
Az első usernevem története:
Anno még wowban volt egy Lyra nevü karakterem, azt kiderült hogy lantot jelent latinul, a lant pedig harp angolul,
és az egyik kedvenc sci-fi sorozatomban a Harper nevü karakternek az volt a csajozó dumája, hogy:
"So your name is Lyra, it means Harp in english, and no one can play the Harp better than the Harper :D"
és így lett Harper5

a második usernevem, semmi különös, csak furcsa volt a lolozások után ahol mindig arp-nak hívtak megszokni az harper-t
a két kötőjel meg kakkoly :D

az avatár pedig az egyik kedvenc mangámból van:
from
http://www.batoto.net/comic/_/comics/maousama-chotto-sore-totte-r9472
Daathz
watashi wa niban (vagy hogy mondják, my japanese is bad)
Nevem: a Guilty Crown című animében volt az a Da'ath az ellenséges szervezet neve (amúgy héberül tudást jelent), és a Z-t pedig nagyjából 12 éves korom óta minden nicknevem után odateszem :P.
Avatar: Air Gear főhőse és kedvenc animu karakterem Minami "Ikki" Itsuki
Topic Starter
-Arp-

Daathz wrote:

watashi wa niban (vagy hogy mondják, my japanese is bad)
Nevem: a Guilty Crown című animében volt az a Da'ath az ellenséges szervezet neve (amúgy héberül tudást jelent), és a Z-t pedig nagyjából 12 éves korom óta minden nicknevem után odateszem :P.
Avatar: Air Gear főhőse és kedvenc animu karakterem Minami "Ikki" Itsuki
Én úgy emlékszem, hogy áltlában úgy kérdezik a nevet a japó mesékben hogy pl: " Oshiete omae no namae", de lehet én is rosszul tudom javítsatok ki ha tévedek ("-Arp- points at Ruri- and Freezed- ")
El is felejtettem, hogy mi volt a guilty crownban az ellenséges szervezet neve, csak Cipő nővére marad meg, meg nem is tudom hogy hívták a szőke srácot, valami latin neve volt, az mellett hogy Guy-nak is hívták. Mondjuk lehet azért mert a 15. rész körül stalloltam, és csak rá egy fél évvel folytattam. :cry:
:O pedig gondolkodtam hogy meglesem az Air Geart, de sosem lett hozzá elég elszántságon, talán majd most.
Kazuya
A.W.-sama:
Eredetileg ez lett volna, de a pontot rühellte a regisztráció. Igazából jobb nevet is kigondolhattam volna, de a gyors reget köszönhetem ikkockának (ala ikko-kun), aki erre a "rettenetre" csalt. :d Egyébként is a legtöbb helyen A.W. vagyok, így egyfajta egységes nicknevem lett itt is, csak mivel volt minimális karakterlimit, hozzácsaptam a "-sama" utótagot. Az A.W. csak egy rövidítés, mégpedig a legelső igazi internetes nicknevemé, ami az Anime és a Winter szót rejti. (9 évvel ezelőtt nagyon imádtam a karácsonyt, a telet, a téli szünetet).

Kazuya-sama:
Kazuma/Kazuma-sama lettem volna, de mivel foglalt volt minden változata, s kötőjelezni, meg minden szir-szar karakterezni nem akartam, így lett Kazuya. A Kazuma egyébként a rendes polgári keresztnevem lenne egy japán generátor szerint. :| Végül is a Kazuya is jó, jobban hangzik, ugyan úgy férfinév. C': (Meg is lepődtem, hogy épp nem volt foglalt. :o)

Jelenlegi Avatar:

Kateikyoushi Hitman Reborn animéből Xanxus, mint felnőttebb verzió. Best kari!
Domfoz
A Domfoz nevem: Régről jön, keresztnevemhez (valamennyire) illő nevet szerettem volna magamnak, aztán még egy kis névgenerátoros segítséggel született meg ez a név. :D
Az avatarom meg Yuuki Cross a Vampire Knight-ból.
Kurokami
Ezzel nem lesz népszerűbb a fórum, de mindegy. lol

A nevem a Kurokami the Animetion-ből jött, no meg amúgy is szerettem a fekete színt és mindig Shade/Shadow/Shauni volt a nevem utalva rá. Aztán mikor nagy nehezen kaptam egy supportert lett Kurokami.:3

Az avatárom meg az Accel Word-ből Kuroyukihime, de mindig változtatom szóval ezt nincs értelme leírni. orz

Yuuki. \o/ /me runs
Topic Starter
-Arp-

Kurokami wrote:

Ezzel nem lesz népszerűbb a fórum, de mindegy. lol
Az igaz, de én 1 perccel kevesebbet unatkoztam, multimédia gyakorlaton, úgyhogy már megérte :)
Kurokami
lol Amúgy nice try bro. o/
Hadron
Daathz
Új Avatár 8-) :Random Megane Otoko by AW
Topic Starter
-Arp-
kavaly kagerou proj avatárok by ruri
rafael meg egy traitor :<


kagerou wiki
Norbi
Pretty much obvious nickname. De vannak változatai is, amilyen neveken meg lehet engem találni az internet (nem annyira) rejtett zugaiban: Norzbi, Norz, Norbipoke, Norzbert.

A jelenlegi avatárom pedig egy Drifblim gijinka/moémon.
Ruri
My username, obvious :> Kuroneko ; Shizuru-'s '-'. Avatar by Meatstick.
Mizzii
rámjött a forumozhatnék cs.♥

Az én nevem a Mizore névből jött :3 → Shirayuki Mizore ( Rosario to Vampire ) ... és hát barátnőm találta ki ebből a névből a Mizzii becenevet c:
Szóval nem menőségből mint egyesek hanem barátnőm miatt van ii a végén... Utálom amikor ugatnak miatt, hogy beszólok.. hát de ha kb. minden 2. ember vaksi akkor nem tudok mit csinálni.

Az avatarom meg egyértelmű h League of Legends
Hadron

Mizzii wrote:

Szóval nem menőségből mint egyesek hanem barátnőm miatt van ii a végén... Utálom amikor ugatnak miatt, hogy beszólok.. hát de ha kb. minden 2. ember vaksi akkor nem tudok mit csinálni.
most non meno wagy akkor cs :$

Mizzii

Hadron wrote:

most non meno wagy akkor cs :$

Most non menő vagy h. megint 6 helyen dumálunk megint :$ Lolozásban lennél ilyen vagány nigga.
Kurokami
Az ilyen párbeszédet kérném máshol elkezdeni és folytatni. t/71779 <-- Ez például mindenre jó.
Hadron
Oh nooo, egy kihalt weeaboo játékfórumon kicsit poénkodni mertünk a rossz helyen! Mi lesz most! :o

Klaas
Username: Kedvenc elektronikus zenei előadóm. Körülbelül 5 éve használom ezt a nicket szinte mindenhol. [20klaas , klaas20 ]
Jelenlegi avatar : Mai napig egyik kedvenc játéksorozatomból van , a The Legend Of Zeldából , Link :3
show more
Please sign in to reply.

New reply