forum

pokaż swoją twarz

posted
Total Posts
1,026
Topic Starter
skratch
Jak wszędzie to wszędzie, zawsze jest taki temat, dajemy nasze zdjęcia, ja zaczne i myślę, że się rozkręci ; D i tak na naszej klasie dużo ludzi widzieliśmy

tylko dawajcie miniaturki, bo strasznie źle się ogląda takie wielkie zdjęcia na 1 stronie.
Topic Starter
skratch
wrzućcie coś, bo wyjde na idiote ; D
Ryohan
No to ja wrzuce biszkoptowe dziecko jakim byłem ~5 lat temu XD



+ znany już części ludzi Garlic Priest D:



Blah tylko się ze mnie nie śmiejcie :<
Lef
EDIT:

Tu byu nieogolony Lef. Ale zniq. Mahou.
Swistak
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.



Ryohan
Swistak ty jestes UFO! Ja myslalem, ze te teleturnieje to tylko dla wygranych z czipsów są XD

BTW: Poradnie psychologiczne kłamią, kiedyś musiałem iść do takiej, żeby mieć dodatkowy tok nauczania matmy (za dobry byłem w gimnazjum XD) i zrobili mi test na inteligencje... nie pamietam dobrze ale miałem chyba 150+ IQ.... żal... oni kłamiom ;<
SteRRuM
kill
Swistak

Ryohan wrote:

Swistak ty jestes UFO! Ja myslalem, ze te teleturnieje to tylko dla wygranych z czipsów są XD

BTW: Poradnie psychologiczne kłamią, kiedyś musiałem iść do takiej, żeby mieć dodatkowy tok nauczania matmy (za dobry byłem w gimnazjum XD) i zrobili mi test na inteligencje... nie pamietam dobrze ale miałem chyba 150+ IQ.... żal... oni kłamiom ;<
Gz to nawet lepiej niż ja :D. Ja byłem na teście robionym pzez MENSĘ, czyli stowarzyszenie skupiające ludzi zaliczających się do górnych 2% społeczenstwa i wyszło mi 148, czyli akurat na samej granicy, aby się dostać do MENSY :). I tak nie zlozyłem papierów :P.
Lef

SteRRuM wrote:

zrobiłem przed chwilą i seriously jakoś dziwnie wyszedłem :cry:
Yay, SteRRuŚ taki słodziudki :) Nie, no joke ;P Spodziewałem się "koksóf" pokroju Niedzwiedza (w sensie że ~mój wzrost, zarost, itp.). Ale fajnie jest znać wygląd ludzi z którymi się gra :D
Topic Starter
skratch

SeymourLyon wrote:

SteRRuM wrote:

zrobiłem przed chwilą i seriously jakoś dziwnie wyszedłem :cry:
Yay, SteRRuŚ taki słodziudki :) Nie, no joke ;P Spodziewałem się "koksóf" pokroju Niedzwiedza (w sensie że ~mój wzrost, zarost, itp.). Ale fajnie jest znać wygląd ludzi z którymi się gra :D
szczerze powiem, że do niedawna wierzyłem, że sterrum ma z 18/19 lat, swistak grubo ponad tyle, jest jeszcze kilka takich osób ; D
SteRRuM
Lol :?
niedz

SeymourLyon wrote:

Spodziewałem się "koksóf" pokroju Niedzwiedza (w sensie że ~mój wzrost, zarost, itp.).

taka zarośnięta małpa to nie jestem DDD: xD
a nom,sellek nie wygląda na swój wiek D: lol
SteRRuM

niedzwiedz1124 wrote:

sellek nie wygląda na swój wiek
Przepraszam, że zawiodłem :P
Topic Starter
skratch
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Swistak
Zarówno ja jak i Sterrum mamy w swoim profilu wiek :).
Kubu
Foty robione półtora roku temu^^ Aktualnie aparatu brak [jeszcze zbieram(http://www.pajacyk.pl)], a tel. słaba jakość ;P Ale można powiedzieć, że się nie zmieniłem, włosy tylko dłuższe :? (włosy ala lefeq na drugim zdjęciu)



Prawie jak emo'ska fota ;>



Nie kojarzyć z fapowaniem :D
Lef
Pomyślcie sobie że człowiek #1 w osu! ma w avatarze RÓŻOWY PAPIER TOALETOWY :cry: Wiem że trochę offtop ale nie miałem gdzie tego wcisnąć :<
Calom
I do tego , to ten z biedronki (sam używam ^^ ) .
Brass the Hedgehog

kuburaczek wrote:

włosy tylko dłuższe :? (włosy ala lefeq na drugim zdjęciu)
O tak, pamiętam ten twój chaotic style na głowie xDDDD
Kubu
Różowy zajączek rulezz xD Ale ta fota była robiona dawno temu, teraz jestem mężczyzną i podcieram się szarym zajączkiem :D
I nie z biedronki tylko z kiosku ;) Na takie rarytasy jak papier z Biedronki to jeszcze sobie pozbieram dobrych parę lat :D
show more
Please sign in to reply.

New reply