forum

Top xx Polskich graczy 2012

posted
Total Posts
23

Czy zachodzi potrzeba takiego filmiku?

Tak
49
83.05%
Nie
10
16.95%
Total votes: 59
Topic Starter
Bass
Poprzedni temat jest zamknięty, więc nie mogę napisać w nim postu.

Więc założyłem nowy temat z ankietą, czy ludzie chcieli by zobaczyć taki filmik. Jeśli tak to ktoś mógłby zrobić temat i ludzie by głosowali(podobnie jak w obecnym temacie z G&R) A potem ktoś mógłby się zająć filmikiem, tylko żeby to naprawdę tym razem wypaliło i żeby nie było kłótni w temacie, to niech zajmie się tym kompetentna osoba taka na przykład jak fartownik.

W tym temacie możecie też pisać opinie, sugestie jak coś.
fartownik
Jakby ludzie chcieli to mogę coś skleić, czekam na więcej głosów na tak.
Tidek
I tak to nie wypali bo ludziom nie będzie się pewnie chciało tego robić.

Mam nadzieję że pomogłem.
rEdo
#polish top10 /go
fartownik

Tidek wrote:

I tak to nie wypali bo ludziom nie będzie się pewnie chciało tego robić.

Mam nadzieję że pomogłem.

fartownik wrote:

Jakby ludzie chcieli to mogę coś skleić, czekam na więcej głosów na tak.
Gotori
tak, zróbcie to i nie spierdolcie tak jak ja


rEdo wrote:

#polish top10 /go
#1 hopip
AmaiHachimitsu
Top 20 to dość sporo IMO. No i mam nadzieję, że nie będzie czegoś takiego dla taiko/ctb. Chyba że ratio 10/5/5 odpowiednio standard,taiko,ctb.


btw: temat do głosowania będzie tutaj? Można by spróbować 2 oddzielne tematy. Jeden tutaj i jeden w ogólnym. Albo jeden w ogólnym i tutaj tylko dać odnośnik do tematu głównego.

Tylko nie wiem, czy to nie zostanie usunięte czy coś ;o
fartownik
Tu sugestie, dla głosowania założę oddzielny temat, w którym będzie można pisać TYLKO głosy. Myślę, że top10 spokojnie wystarczy... nie będziemy zapychać filmiku słabymi repkami tylko po to, żeby więcej osób weszło. Jak zobaczę, że brakuje miejsca dla osób które zasługują to zwiększę liczbę o kilka slotów.
Acrith
Jeżeli filmik to nie jest dyskryminacja trybów dodatkowych (czyli będzie parę slotów dla taikowiczów/ctb), to jestem za ;)
AmaiHachimitsu
Tu sugestie, dla głosowania założę oddzielny temat, w którym będzie można pisać TYLKO głosy
Miałem na myśli jeden temat tutaj, czyli polskie forum, a drugi w Gameplay/Rankings. Głosy obcokrajowców też powinny się liczyć, a spamowanie linkami do polskiego tematu na #osu to niewiele da i jest męczące.
Tidek
Przeciętny obcokrajowy gracz będzie znał tylko WW, Niko i może farto lol.
Acrith
Z tej listy w temacie podpiętym znam połowę, reszta to dla mnie randomy.
Also no taiko/ctb/o!m, hejt kurwa. Albo "Polskich graczy", albo "Polskich graczy osu! standard".
Topic Starter
Bass

Tidek wrote:

Przeciętny obcokrajowy gracz będzie znał tylko WW, Niko i może farto lol.

Akurat nie, listless z lovu czesto grają z obcokrajowcamy na przykład, dużo graczy ich rozpoznaje.

Ostatnio widziałem nawet laport głosował na Adamusa, który już jest mało aktywny.
Hydra
imo zachodzi potrzeba, czemu mamy byc gorsi od innych?
DeletedUser_613592
z
Topic Starter
Bass
Też sądzę, że top 15 było by lepsze. Pozatym Tidek ma rację, nie ma go w liście do głosowania, a powinien być. Sam widziałem jego rekordy na insanach nawet z HD+HR.
fartownik
Moja odpowiedź jest prosta - gdyby ktoś chciał na niego głosować to by to wypomniał. Cóż, po prostu zapomniałem go dodać, jesli to was uszczęśliwi to już został dodany.
Tidek
Ja doskonale o tym wiem że nikt nie będzie na mnie głosował. Jedynie chodziło o to że pod listą graczy pisało "aktywni gracze 2012 którzy posiadają rekordy na insanach" i mnie tam nie było i pewnie sporo osób też nie ma bo np. się nie udzielają. Ale niestety to niemożliwe zapamiętać wszystkich niszowych graczy : P
DeletedUser_613592
z
Tidek
rekordy na insane = top 40. lol
show more
Please sign in to reply.

New reply