forum

Jak znalazłeś/aś się na Osu?

posted
Total Posts
245
show more
123zxcnmbv
Ja osu znalazłem, przypadkiem.. Na youtube, szukałem sobie Czegoś to pogrania na fortepianie, no i znalazłem, to co chciałem, ale zaintrygował mnie napis "Osu!mania Gameplay" no i cóż, sprawdziłem co to.. Po 5 min już to miałem na swoim komputerze, i tak gram "około 25dni :) "
Hny
flosd
LonelyWolf
Siedziałem sobie na YT'ubie oglądając filmiki z różnych gier. Troszkę zaczynało mi się to nudzić więc postanowiłem w coś zagrać. Przypomniałem sobie o grze w którą grał mój kolega. Po ok. 5 minutach zagrałem swoją pierwszą mapkę było to bodajże Darude - Sandstorm ale nie mam pewności czy to było to. I tak się wkręciłem że do dzisiaj gram :D
DeletedUser_7373452
youtube kiedy sobie wyszukiwałem "fajna gra" :D
ReFaller
Przyszła do mnie pewna koleżanka ze swoim lapkiem i pokazała jakąś gre Osu! Pozwoliła mi zagrać i wybrałem tutorialka żeby ogarnąć co i jak w tej grze chodzi. Gdy do passnąłem to dostałem rangę C.
A dzisiaj to sobie mapuje mapki których nie ma w osu i niektóre z nich udało mi się zrankować.
Venix
Ja w sumie sam nie wiem, to było dawno (raczej myślę, że kolega mnie namówił lub zobaczyłem filmik na YT). Szkoda, że grałem bez konta kilka lat bo miałbym fajną liczbę na profilu :(
atxsu
mozna powiedziec ze zaczalem grac w osu 2 lata temu przez kolegów co mi zaproponowal bym z nim gral Marcos S i Delter to ich nicki, zaczalem grac na myszce i gralo mi sie fajnie ale kiedy dostalem tableta to bylem jak to by ludzie nazwali, "chujowy", wiec gralem dalej na myszce, jakies 6 miesiecy potem spróbowalem znowu na jump trainach i mi troche wychodzilo, taka mala historyjka
impowered
kolega mi pokazal :v
1337Luqi
Taki zjebany mi powiedział żebym zagrał a ja glupi zacząłem :P
Sowa_Desu
Przerżnąłem pół roku w Ouendana 1 i 2 oraz Elite Beat Agents, a potem przypomniałem sobie, że jest coś takiego jak osu!. No i jestem.
Endermate10
Graf. Zauważyłem to osu u niego, i sam spróbowałem.
-Martishiru-
Mój Brat XDDDDD
Cenezi
.
Kasperatu
twitch.tv--->mistrzostwa--->o fajna gra pobiore
poetiso
wpisałem osu żeby zobaczyć co wyzkoczy :P.
najlepsza decyzjia mego życia
Ikarishi
Grałam sobie z kolegami i nagle któryś powiedział, że zagramy w osu! I tak się znalazłam lmao
BiL1_old
Dzięki Google. xDD
k1tku
oglądałem top 10 hentaiów na youtubie i nagle widze to kółko osu i z tyłu boku no pico no to klikam pacze fajna giera pobieram i tak jestem do teraz, narazie nie gram bo grafy nie ma, a na integrze to internet explorer laguje
donghans
-
Olidyne
-
Reol - No Title
znajomy
flipereq
Siedziałem se w pokoju i własnie szukałem gry rytmicznej. Wyskoczylo mi osu! więc pobrałem,załozyłem konto i własnie gram do dziś:D Pamiętam jak ja nawet klikać nie umiałem i robiłem D na nf.
Incognito02
na YT widziałam, to z nudów spróbowałam.
kokos5551
Ja oglądają Mincraftowy kanał na yt Graf trafiłem na livestream z osu i spodobała mi się ta gra. :D
Kubikk14
Kiedyś pewien streamer grał w osu na live uznałem super gra, i grałem tak z pare dni i mi się znudziło bo nie ogarniałem zbytnio np że cza przytrzymać przycisk na sliderach (XD)
tak po miesiącu lub 2 nudziło mi się uznałem że znowu w to zagram i skończyło sie na tym że siedze tu już 3 lata :)
Iomu
Przeglądając YouTube znalazłem filmik z Osu i zaciekawiło mnie ta gra i tak zacząłem grać
Demii_
szczerze to najpierw grałam w "wersje na telefon" XD a później zaczełam grać na komputerze i tak gdzieś w 3-5 miesięcy mam 25 lvl i 233pp (nadal noob :') znaczy gram 3-starsówki albo 2 i dodaje hr hd hc
AxyZ_old_1
A ja sobie zagrałem bo koledzy mi ją polecili. (( i tak jestem samotny ;-; ))
oliverdav
Znalazłam OSU na lekcji informatyki
Mimo że mam rozszerzenie to i tak nic na zajęciach nie robimy i któregoś dnia zauważyłam że na moim komputerze jest właśnie OSU i takie "o zawsze chciałam pograć" No i założyłam konto
Mi_Zui
Brat mi polecił po czym miesiąc po tym jak zacząłem on przestał... a ja gram dalej lul
Luna Reisemu
Znalazłem kanał WubWoofWolf'a jak grał w Big Black i wyglądało że to jest proste pobrałem osu! ogarnąłem pobrałem big black i za każdym razem failowałem xD
SzybkiTomasz
moja ex dawno temu pokazała mi osu!(opsu!) na telefonie podczas przejażdżek autobusem przez miasto,
z racji z tego że za młodu byłem zagorzałym fanem anime po czym dowiedziałem się że można grać wiele moich ulubionych openingów z anime i tak dalej no to wiadomo...OP Psycho Pass czy Shingeki no Kyojin i zajawa :D
Delciak
zauwazyłem jak mój ziomek pobrał w szkole osu!droid, obaj nie wiedzieliśmy co to jest i jak się do tego pobierało mapy, ale postanowiłem się w to zagłębić i zauważyłem że jest wersja na komputer no i od tego się zaczęło xD
HWDP213
Ja zaczołem grać przez hunter'a jak oglądałem jego pierwszy stream z osu bardzo mi to sie spodobało i sciągnołem i tak jestem tu gdzie jestem
nonameMCYT333
Ja zacząłem grać 6 tygodni temu, kiedy mój kolega ściągnął w szkole osu.

Niestety komputer nie miał karty graficznej a więc nie mogliśmy odpalić gry.

Niestety także nikt nie chciał się zamienić.

Na szczeście miałem telefon, ale internet miałem 16kb/s

Potem, po powrocie ze szkoly, tata pozyczyl mi internet (bo nie mialem routera) a więc troche pograłem.

Potem zainstalowałem to na kompa i grałem.
Aoi Boii_DELETED
W zasadzie to moja historia z osu zaczęła się w 2016 roku, kiedy zobaczyłem, jak rrtyui wykręcił FC na mapie Neuronecia z FL. Stwierdziłem, że fajnie będzie trochę pooglądać graczy jak robią świetne wyniki.

I tak oglądałem aż do stycznia tego roku, gdzie zachęcony przez livestream pewnej osoby* zacząłem grać.

Ale ze względu na możliwości mojego kompa znowu się przestawiam na oglądanie graczy.


*Ta osoba istnieje na YouTube pod nickiem Hunter.
TheKawaiiBot
Grałam sobie w Transformice z kolegą otaku i zapytał się mnie czy mam osu!. Wtedy sprawdziłam w przeglądarce co to jest i tak oto się tutaj znalazłam ^^
TreserkaMuch
Ja znalazłam się na Osu przypadkowo. Kiedyś szukałam jednej z gier, której tytułu nie pamiętam i wyskoczyło mi Osu. Z racji iż nie miałam co robić, a tytuł mnie zainteresował postanowiłam zagrać.
GetAll684
Od grafa ale widziałem to już w 2k16 i 2k17 miałem to pobrać ale nie pobrałem dopiero w 2018
polish olcy
ja co prawda gram od baardzo niedawna (ale to też dlatego że nie oszukujmy sie, ale jestem jeszcze nastolatką, która niedawno dostała swojego pierwszego kompa XD), ale wciągnęłam się troszkę i kocham. A zaczęło się to z czystej ciekawości, jak na jednym z serwerów discord kolega pokazywał drugiemu jak lepiej grać
show more
Please sign in to reply.

New reply