forum

Laptop i osu

posted
Total Posts
5
Topic Starter
mordeek
Witam, mam pytanie kierowane do użytkowników osu!, którzy korzystają do tej gry laptopa. Jak jest z klawiaturą w laptopie, podczas mocnej intensywnej gry, co mam na myśli, wszelkie streamy, szybkie one tapy, czy potrafią one dosyć szybko uszkodzić konkretne klawisze, podczas gry? Czy warto zaopatrzyć się w zastępczą klawiaturę do tej gry? c:
przepson
Emmmmm, ja korzystam z lapka (dokładniej Lenovo Legion)
Ale ja tam korzystam z mechanika jeżeli chodzi o klawiaturę (jeszcze za czasów mojego starego kompa), więc w kwestii niszczenia nie wypowiem się za dużo
Aczkolwiek odradzam napieprzania w lapka, do niektórych klawiatur lapkowych w ciul ciężko się dostać jakby coś się zepsuło
Topic Starter
mordeek
Jesteś chyba najlepszym przykładem, gdyż również używam lenovo legion a dokładniej model Y520 :D. Właśnie o to się boję, że jak będę ciągle naciskał w zawracającym tempie 2 klawiszy to mogą być w końcu nie do używania, a jednak to jest laptop, klawiatury od tak nie wymienisz.

Z chęcią poczytam jeszcze inne opinie na ten temat ;)
Zeciarz
Warto dodać, że Lenovo jakością wykonania nie grzeszy, więc jak najbardziej jakaś klawiatura mechaniczna (nawet 60'tka) jest wskazana
[ Sekki ]
Mi tam po dłuższej grze przestały prawidłowo działać i trzeba je dociskać.
Acer Aspire e15
Please sign in to reply.

New reply