forum

Dürüst ol.

posted
Total Posts
19
Topic Starter
Tornado
Baslik belli.Sübliminal mesaj vermek ya da yalan söylemek yasak.Istediginiz kadar Dogru söyleyebilirsiniz (Double Post olmasi haric)

Top rankimde bulunan Cogu map rastgele denemeydi.
Reha
CTB'i CTB comminity ve artık eğlenceli bulmadığımdan bıraktım
moccok
Ben multi accountum
Plox
#turkish chattaki gibi bende sizinle samimi olmak istiyorum.
Topic Starter
Tornado
Son zamanlarda,öylesine oynarken; Accuracy"min agzina siciyorum.Rekia gibi tuslara abanmayi da aliskanlik ettigim icin,artik ileride nasil PP kasacagima dair tereddüttlerim var :P
Syllable-
Rankım çevresinin en kötü oyuncusuyum :x
babnassing
3.5yıldız maplerin coğunu her hangibir kolaylıştırma modu ekleyerek passliyorum
Fanduil
aim'im çok kötü top ranklarımın fclerinin %5'lik kısmı first try noob'um
2Cookies2Eat
Eğer tryhard moduna girersem insanların top playlerine bakıp onları fclemeye çalışıyorum
zigizigiefe
Taiko'ya stream geliştirmek için başlamıştım :(
edit:HORT
oralekin
streamlemiyorum, çok hızlı singgletaplemeye çalışırken diğer parmağım tuşa çarpıyo
Plox

Plox wrote:

#turkish chattaki gibi bende sizinle samimi olmak istiyorum.
#turkish chat'le samimi olmaya çalıştığım için pişmanım.
HakoFixed
Dün itibari ile turkish chat'inden çıktım. Turkish chat'in canı cehenneme
zigizigiefe
Buraya bir yenisini ekleyeyim:
İlk qualified ve potansiyel ranked mapimi (MODEL - Mey) yaparken ranked olmasını beklemiyordum bile.
mayonezlipizza
Oyunu tamamen öğrenmeden önce -PP, BPM, -* olayları falan- TR sıralamasına gereksiz önem veriyordum. Oynadıkça sıralamamın olduğundan daha yükseğe çıktığını görünce 4 - 5 ay boyunca 3* Hard mapleri oynayıp geliştiğimi sanıyordum.
HotChocolate
Oyuna ilk başladığım zaman oyundaki tek amacımızın ss almak olduğunu sanıyor"dum"
Nyan Cat Nico
sadece kısa maplerden SS alabiliyorum
Cololuga
Multiaccountum
SkyrimWorld
1- Oyuna Cs gibi oyunlarda aimimi geliştirebileceğimi düşündüğüm için katıldım sonra farkettim ki dahada kötü oldu :D sonra cs bırakıp osu geçtim.
2- Sırf osu yüzünden 4 mause değiştirdim 3 ü kırık 4. ye şuan alışıyorum umarım bunu da kırmam
3- Uzun bir denemeden sonra yapamadığım ve ya A aldığım maplardaki skorları ve mapı silip hiç bir şey olmamış gibi oynamaya devam ediyorum :D
4- Multide Türk görünce odadan çıkıyorum çünkü selam vermeme rağmen konuşmuyorlar bi' oda Türk gördüm Selamın Aleyküm dedim Yabancılar Aleyküm Selam dedi o kadar yani.
5- Oyunu önerdiğim bir arkadaşım var alışıyor o da bazen sinir olunca Multiplayerde onu yenip tatmin oluyorum :D
Daha var ama neyse bu kadar yeter :D
Please sign in to reply.

New reply