forum

[Archived] Błąd kursora przy tablecie graficznym.

posted
Total Posts
13
Topic Starter
k4dz2o
Zrobiłam aktualizacje Windows'a 8, przed nią tablet działał poprawnie (widziałam jeden jeszcze podobny post, ale nie znalazłam tam odpowiedzi na błąd), teraz, po aktu, kiedy tylko zmieniam czułość kursor ucieka w lewy górny róg. Tablet mam z firmy Medion. Ustawiałam już wszystkie opcje w grze pod tablet i dalej nie działa. Znalazłam też post https://osu.ppy.sh/forum/t/590367 , ale podobnie nic nie pomogło. Macie jakieś jeszcze rady?
nibs
Ustawienie tabletu wyłącza "Microsoft Ink"

LUB

Osu! Wyłączyć "Raw Input"
Topic Starter
k4dz2o

nibs wrote:

Ustawienie tabletu wyłącza "Microsoft Ink"
LUB
Osu! Wyłączyć "Raw Input"


Osu! selects "Raw Input" automatically changing the mouse sensitivity and with "Windows Ink" also doesn't have anything to help.
Pen settings the same :/
Venix
nie zmieniaj czułości, w tablecie zmienia się obszar roboczy, wyłącz odczyt bezpośredni i windows ink
Topic Starter
k4dz2o

Venix wrote:

nie zmieniaj czułości, w tablecie zmienia się obszar roboczy, wyłącz odczyt bezpośredni i windows ink


Obszar roboczy mam zmienić gdzieś w sterownikach?
tamakama
Nigdy tabletów Medion, słabo bo wszystko w niemiecki
Yumiko38
Mam dokładnie ten sam problem tyle że po aktualizacji windowsa 10. Nie mam pojęcia co z tym zrobić
Venix
ten problem jest właśnie specyficzny dla windows 10 creators update, t/590367 tutaj więcej o tym
Ezileh
odkopuje temat bo jest stary ale odznaczcie i zaznaczcie opcje ,, wymus obsluge tableta pc '' znajduje sie w inne
Mangoset

DiamondDesires wrote:

odkopuje temat bo jest stary ale odznaczcie i zaznaczcie opcje ,, wymus obsluge tableta pc '' znajduje sie w inne


Nic to nie daje
Ezileh

Mangoset wrote:

DiamondDesires wrote:

odkopuje temat bo jest stary ale odznaczcie i zaznaczcie opcje ,, wymus obsluge tableta pc '' znajduje sie w inne


Nic to nie daje


musisz pogrzebac w ustawieniach a powod jest taki iz nie mozna na tablecie graficznym zmieniac czulosci myszy bo gdy sie to zrobi kursor wariuje i zatrzymuje sie w jedenej klatce


PS: mi zadzialalo jak pospamowalem w wlacz/wylacz odczyt bezposredni
Roa1704
Mi pomogło wyłączenie trybu zgodności xD
tecziakalowe

Ezileh wrote:

Mangoset wrote:

DiamondDesires wrote:

odkopuje temat bo jest stary ale odznaczcie i zaznaczcie opcje ,, wymus obsluge tableta pc '' znajduje sie w inne
Nic to nie daje
musisz pogrzebac w ustawieniach a powod jest taki iz nie mozna na tablecie graficznym zmieniac czulosci myszy bo gdy sie to zrobi kursor wariuje i zatrzymuje sie w jedenej klatce


PS: mi zadzialalo jak pospamowalem w wlacz/wylacz odczyt bezposredni


omg dzieki to spamowanie serio dziala i wszystko smiga dziekuje <3
Please sign in to reply.

New reply