forum

James' Training

posted
Total Posts
13
Topic Starter
Swistak
Większość z was pewnie tego nie zna, a ja na to natrafiłem szukając informacji i Non-stop dancer na forum :D.
James' Training jest pack mapek Jamesa, które podobno bardzo zwiększają wasze skille w osu!. Ja jeszcze tego nie wypróbowałem, ale bardzo wiele osób wypowiada się znakomicie o tym treningu.
Dokładne informacje znajdziecie tutaj:
viewtopic.php?f=13&t=4280
rafalpero
brzmi ciekawie właśnie pobieram :) :) :)
Lef
Nom, co racja to racja :) Trening James'a jest bardzo pomocny w osiągnięciu skilla. Wątpie że to ma związek z achivementami. I osobiście uważam że Gojou Kai'e są lepszym treningiem (ale dużo trudniejsze), zresztą sam James to o tym pisał na forum.
rafalpero
oj coś cieżko mi idzie nie moge przejść 1 piosenki
jakoś nie widzę większej różnicy
Calom
Tak , bo 30 minutach zdobędziesz +200 do machania myszką . Człowieku zastanów się co piszesz .
Ryohan
W James Trainingu chodzi o to, żeby nauczyć się tej całej koordynacji ruchów myszki, klikania i tak dalej by robić te cięższe mapki. W ogóle większość map Jamesa na hardzie to wyzwanie xD Ale jaka później satysfakcja z tego, że masz FC ;x
skratch
This map has been deleted on the request of its creator. It is no longer available.
Topic Starter
Swistak
Ciekawe skratch xD.
Lef
SteRRuM
Ryohan
http://www.acapela.tv/good-old-times-bc32464f2d557.html

Ja już za stary jestem na pierwszą 10 xD
Lef
Khe khe rulez... Zły imperator Kubuś Raczek... Też rulez... Czasy gdy Ryohan był koks... też koks... :)
Asrasz
Fajne
Please sign in to reply.

New reply