forum

Historia waszego nick'u

posted
Total Posts
363
show more
AxeYou_
Dawno Dawno temu ... [nie aż tak dawno kek] Ja człowiek oglądałem 5 generacje pokemonów [Black n' White] I pewien Pokemon nie dawał mi spokoju gdyż za każdym razem kiedy mówił swe imię [jak każdy pokemon] słyszałem dwa słowa "Axe" i "You" wtedy se myślałem że chce kogoś zabić że zaraz wyskoczy z toporem jak Johnny I wtedy dostałem olśnienia żeby ustawić se wizerunek jego na swój awatar trzymającego 2 topory i nazwać się "AxeYou" [kreska do nicu jest zaporzyczona od gracza TF2 pod nazwą "STAR_"] Di Ent ... ???
kyoo
Kiedyś nazwałam się Kazumi bo tak mi się spodobało. Po jakichś dwóch latach mi się to znudziło i znajomi uznali, że Kiyo będzie do mnie pasować. No okej, minął kolejny rok, wszyscy już mówili na mnie kijek, a mi się to znudziło znów. Nie chciałam wiele zmieniać z powodu, że już przyjęło się tak u większości. Wokalista Dir En Grey nazywa się Kyo, więc postanowiłam, że usunę sobie "i" i będę zadowolona. Nick w osu! mam z powodu, że "kyo" było zajęte.
MajsterDeeJay
Ehhhh teraz na mnie pora. Tworzyłem Dubstep w FL Studio. Na soundcloudzie mnie nazywali Majster i tak zostało MajsterDeeJay
Sullienite
Satellite is love
Jeder
Stulejman.. ups
Zettaiken
Zapewne mój nick nikogo nic nie obchodzi ale jego powstanie było równie proste jak wielu innych
Po prostu "ksywka" nick postaci z anime Sword Art Online 2 Dokładnie Zekkena mnie się spodobał ale chciałem coś
bardziej oryginalnego więc dałem w tłumacz co znaczy Zekken a to znaczy miecz absolutny dałem parę błędów ortograficznych
czy tam składniowych szczerze nie wiem jakiego rodzaju błąd :x i wyszło mi Zettaiken :)
VInyllScratch
My Little Pony XDDDD
Taro-chan_old_1
.
Angvite
Ogólnie to w innej grze nazwałem się "Piv0", ale po pewnym czasie nick mi się po prostu znudził, to zabrałem "i" z nicku i tak jakoś wyszło "Pv0".
Shinga
Szybko i na temat
x lat temu jadlem bułke z szynką, i jakims sposobem przekręcilem Szynke, na Szinge :)
Potem zmienilem 'z' na 'h', i wyszlo Shinga

dziekuje

dobranoc
juppiJa
Jak byłem mały to często mówiłem juppi ja i tak powstał mój nick, zresztą nie tylko tutaj ma on taką formę.
Psiki_old
Psiknałem jak nick robilem xD
Zain Sugieres
Znikad wpadlem na pomysl zeby nazywac sie Sugier w kazdej grze a potem ewoluowało to tak

Sugier > Sugieres > San Sugieres > Zain Sugieres
UczenGustawa
Właściwie, na początku gimnazjum, w mojej szkole zrobiło się głośno o osu, wszyscy o tym gadali przez miesiąc, gdy spróbowałem w to zagrać. Zachęcił mnie do tego mój kolega, Gustaw. Więc, żeby to "uczcić", nazwałem się UczenGustawa.
Chalwa
No to co? No to teraz ja.
Kiedyś na boisku grałem z kumplami. Jeden z nich krzyknął "Chałwa", a ja się odwróciłem. No i teraz znany jestem bardziej (nawet w szkole) jako Chałwa niż jako Mikołaj :D
Spartano
Spartano
Qento
Azerial

Oraz wiele innych, ale tymi trzema głównie się posługuję. Wszystkie wymyślone w różnych przedziałach czasowych, Qento chyba jeszcze jak w metka się grało w podstawówce, Spartano do WoWa potrzebowałem, a Azerial pierwszy raz użyłem dla maga na Sunwellu (jakby ktoś kojarzył tanka nad tankami Bigby, to teraz wie gdzie wylądował po zamknięciu serwera ^^).
Lincher
o/
W osu! miałem okazję posiadać już dwa nicki
A więc, pierwszy - TAILOW
Nazwę uwłaszczyłem sobie ze względu na moją ulubioną postać z Sonic the Hedgehog - Tails'a. x)
Uwielbiałem także Pokemon (tak, jestem pokem0nem xD), wraz z kolejną ulubioną postacią, pokemonem taillow'em (przez dwa "l").
Ze względu na oryginalność tejże nazwy oraz początkiem "tail", co wiązało się z w/w serią, zacząłem się nazywać Tailow. Login wpisywałem z małej litery, bo po prostu nie chciało mi się za każdym razem używać Shifta (ehh, podłość..), toteż było to tailow.
Także.. jedynie w osu! sobie wyCAPSlowałem nick dla większej uwagi, a kiedy i tak mogłem wprowadzić login z małych liter. ;-;

Pomyślałem, że muszę mieć coś jeszcze bardziej oryginalszego..

Po dwóch latach posiadania TAILOW, straciłem swą godność. :( Nie pamiętam do końca jak doszło do aktualnej nazwy. :?
Zakładam, że usłyszałem kiedyś nietypowe i wysublimowane słowo jak "linczowanie". (tak.. to pewnie było na lekcji historii :| )
Zmieniłem sobie "z" na "h" (w końcu jest to dźwiękonaśladowcze w angielskim).
I że czasownik musiałem zamienić na osobę to wyszło Lincher.
Vzzuu
Historia mojego nicku jest dość nietypowa. Zacznę od początku. Miałem kiedyś telefon Sony Ericsson c902 (Zamierzchłe czasy przed smartphonami) i używałem go dość spory kawałek czasu. W większości egzemplarzy po jakimś czasie odpadała klawiatura i nie inaczej było z moją :D Ale i tak używałem i bez klawiatury przez jakiś czas. I działały tylko 3 przyciski z literkami [oprócz tych głównych, na górze]. I postanowiłem kiedyś ustawić sobie nazwę telefonu na bluetooth ale jako że działały tylko 3 przyciski to sobie pomyślałem i wymyśliłem nazwę z tych liter co mam. I tak oto powstał nick Vzzuu :P
Spodobało mi się to i po jakimś czasie zacząłem używać tego nicku w internecie.
Hyndzia
Od nazwiska, koleżanka mnie zmusiła żeby tak ustawić
LonelyWolf
W pierwszej klasie gimnazjum zaczęli mnie nazywać "Jacob" i tak mi już zostało.
Venix
Ja tam sobie kiedyś myślałem nad nickiem jak zasypiałem i wkońcu padło na taki jaki jest :P
atxsu
bawilem sie z kolegami w codowanie prywatnej gry przegladarkowej i ja mialem zadanie zrobic questy, i tak sobie patrze na grecki alfabet i taki teraz jest
Hipochondria
Jako że wszystkie moje typowe nicki na deviantarcie były zajęte, zajrzałam do słownika psychologicznego :v
No i nick mi się tak spodobał, że i tu go mam C:
Wyrwany
Zaczęło się w zasadzie od rozkminy nad stworzeniem moim alter ego internetowym jeszcze w czasach "podbazy" XD.
Przy okazji też uwielbiałem spać. Przez te uwielbienie wymyśliłem pseudonim Wyrwany ze snu.
Niekiedy używam samego Wyrwany dla czystej wygody.
Wall-e_old_1
Należy do filmu animowanego :)
adamdino123
W zasadzie to mój nick powstał na popularnej swego czasie stronie z grami gry.pl
adam <--- Bo tak mam na imię
dino <--- Bo maskotką strony był dinozaur/smok
123 <--- Bo były potrzebne cyfry
Aktualnie myślę nad zmianą nicku, bo ten szczerze mówiąc nie jest zbyt na poziomie, ale jestem do niego przywiązany, więc będzie ciężko xD
[Szy]MongolCJ
/
Dungeneer_old
Ja miałem mnóstwo nicków, a więc wyjaśnię je wszystke
- makki13 - mój pierwszy nick, totalnie losowy z losowym numerkiem.
- CrashMix/CrashMix2k900 - drugi nick, wymyśliłem go niedługo po makki13 bo dostałem bana na serwerze Minecraft i zrobiłem sobie multi, nazwa została i wciąż po jakichś miejscach z nią latam. Także losowy.
- CrazorGameplays - Całkowicie losowe. Zrobiłem bo CrashMix było zbyt nieoryginalne. Jeden z moich 3 nicków używanych do dziś.
- Dungeneer - Powstało z połączenia słów Engineer i Dungeon. Pierwsze słowo jest losowe, drugie zainspirowane było moją pasją do serii Pokemon Mystery Dungeon. Pierwszy raz użyłem je do stworzenia konta na Twitchu. (dziwny fakt - istnieje gra o nazwie Dungeneer.) Główny nick i jeden z powyżej wspomnianego trio.
- TrovianHorse - alternatywny nick do Dungeneer, trzeci z moich aktualnych nicków. Powstał z połączenia konia trojańskiego (Trojan Horse) z nazwą jednej z moich ulubionych gier, Trove.

I to by było na tyle.

Fakt bonusowy: Lubię nicki składające się z jednego dobrze brzmiącego wymyślonego słowa. Bez niczego innego.
knuxfanwin8
Najpierw miałem nick ElectroShadow, z którego Shadow pochodzi z Shadowa z Sonica.
Potem postanowiłem ulepszyć swój nick i powstała taka układanka:
Knux - Skrót of Knuckles, też z Sonica (byłem fanem sonica)
Fan - byłem fanem Knucklesa
Win8 - Pierwszy raz użyłem tego nicku do stworzenia konta Microsoft dla Windowsa 8
I mimo iż rok później nie interesowałem się żadną z wymienionych powyżej rzeczy jakoś tak zostało. Teraz używam też skrótu kfw8 na kilku mediach społecznościowych.
Noroxx
Jako iż na imię mi Norbert, więc mój nick musiał być jakoś z tym związany, dlatego też początek to "noro-". Każdy prawilny nick musi przecież mieć "x", bo bez "ixa" to nie nick, tak też powstał "norox". 333 to przypadkowe cyfry, które NIE MAJĄ związku z szatanem :D
Shadowwqz
Shadowwqz bo cień i qz
TheDestroy12
Musiałem wymyślić coś na poczekaniu. Akurat niszczyłem jakiś sklep w Saints Row. Więc początkowo moim nickiem było "Destroy". Lecz niewiele później dodałem do niego przedrostek "The" tworząc, "TheDestroy".
Justin14p
Justin (moje imię, duh)
14 (bo się urodziłem 14. lutego)
p (pierwsza litera mojego nazwiska)

Dosyć ciekawy sposób na nick
Inniejszy
Mój nick powstał tak:
Pewnego dnia za górami za lasami za siedmioma miastami była pewna wioska która miała szkołę. W szkole każdy mówił że jestem wariat, dziwny, inny... no właśnie inny. Ja na to: "przecież każdy jest inny!!!", a pewna koleżanka "ale ty jesteś inniejszy!!!". I tak zostało.
Ikarishi
Um.. ikarishi postwaóo od ikara i dodałam shi, by słodziej wyglądało xd ;)
mewsapphire
Chciałam żeby mój nick związany był z moim ulubionym pokemonem Mew. A ponieważ staram się unikać cyferek na końcu nicku wstawiłam jakieś randomowe słowo, które wg mnie fajnie brzmi ^^ Czyli sapphire
Valdemaro
Otóż kilka lat temu udałem się do Hiszpanii w ramach wymiany między szkołą gdzieś na przedmieściach Barcelony a moim poznańskim środkiem niczego. Wszyscy mieli tam problemy z wymówieniem mojego imienia i wymyśliłem sobie imię które nie zrobi im Ronda Rataje z języka: Waldemar. Potem przerobiłem to na Valdemaro, taka inwencja twórcza bo nie chciało mi się ustawiać nicku, który znowu byłby problemem podczas grania w gry z ludźmi spoza kraju kwitnącej cebuli.
TeDeusz
No to tak TeDeusz wzięło się od tego że wpierw mój nick pochodził od rapera Tede, lecz nie wyglądał tak jak obecnie a tak tdtd14epic nie był to fajny nick i doczekał się zmiany na EpickiTD po namowach kumpli że brzmi komicznie zmieniłem na obecny nick TeDeusz.
Ta Daaa XD
Myszycowa
Myszycowa wzięło mi się od tego, że gdy byłam mała nie umiałam powiedzieć słowa mszyca i wychodziła mi myszyca. Rodzice z tego powodu lubią mówić na mnie Myszyca, Myszyc. Pierwszy raz ten nick wykorzystałam do jakiejś gierki o myszach i tak bardzo polubiłam ten nick, że prawie wszędzie go używam (w różnych wariacjach, na zmianę z moim innym nickiem - Scorpioness).
boiitech
Oj, ile to nicków się nie miało...
A jednak gdy spojrzę na wszystkie, to sporo ma zapożyczeń z Harry'ego Pottera.

Mój pierwszy nick ever 'grindelwaldos', którego nadal używam w połowie internetu, powstał od Grindelwalda, potynżnego czarnoksiężnika z HP, no ale był zajęty, więc wyszedł mi taki meksykański.

Do niedawna moim nickiem był HumbleHarry - tym razem fascynacja fanfikiem HP, czyli wspaniały HPMOR (thank Keiichi <3) wersja oryginalna i polskie tłumaczenie, NIE MOŻECIE TEGO OMINĄĆ, DŻIZAS, TO JEST TAKIE DOBRE UwU
A podobają mi się takie zlepki dwóch słów zaczynające się od tej samej litery.

Obecny nick, Gentle Boii, trochę z
tego "I'm a tender, fragile boy"
SAMCE BETA Z CAŁEGO ŚWIATA, ŁĄCZMY SIĘ.
ten wpływ widać również w nicku poprzednim (humble - skromny)

i tego
zwykłe 'boy było jakieś takie niedorobione'

Edit. 9 editów i pół godziny roboty, żeby nauczyć się, jak zrobić hyperlink xD
show more
Please sign in to reply.

New reply