forum

Osu! z Iphone z zwykły telefon

posted
Total Posts
5
Topic Starter
CzekoMisiek
Mam pytanie czy można zagrać jakoś w Osu! z Iphona z zwykłym telefonie ma dotykowy wyświetlacz wszystko pięknie XD tylko chciałbym zagrać sobie w osu na muzyce :> ?
skratch
osu działa tylko na iphoneOS
Lef
Jak umiesz programować to możesz zrobić sobie port/konwersje z iPhona ale myślę że powinieneś najpierw zwrócić się do peppyego o pozwolenie. Pozatym na jakim telefonie chcesz grać? Musi mieć dotykowy ekran bo inaczej raczej nie dasz rady grać, chyba że w Ctb/Taiko. Więc powinieneś mieć PPC z dotykowym ekranem (mam taki ale nie umiem programować :< ). Pozatym i tak by było trochę z tym problemów (kompatybilność, wymagania sprzętowe, itp...). Jeżeli chcesz grać na telefonie bez OS to raczej nikt nie sprawi że będzie to możliwe. PPC mają zainstalowane Windows Mobile, mają jakieś tam w miare procesory (ja mam Qualcomm 400Mhz ale jest pewnie dużo słabszy niż Pentium II 233Mhz jak w każdym ppc) jakiś ram (ja mam 128 MB) i wystarczającą pojemność pamięci wbudowanej/karty pamięci. Dlatego PPC byloby lepszym rozwiązaniem~ :< Co i tak nie znaczy że ktoś zrobi takiego porta... Więc jako że nie posiadamy iPhone itp. pozostaje nam osu! na PC.
Astar
dostępny jest osu!stream w sklepie Apple na urządzenia iPhone
Kiciuk
Please sign in to reply.

New reply