forum

Hikaye tamamlamaca

posted
Total Posts
53
show more
Reha
-
Shululu
sonra uyandim

kappa
Reha
-
Tornado
PeppyJet ile bile 10K PeppyPoint Land gercekten uzak kaliyordu.Yol esnasinda hizlanmamiz icin bir care bulmamiz gerekti.
Topic Starter
2Cookies2Eat
Tam jet havalanacakken cama birisinin yapıştığını farkettik. O kişi WubWoofWolf'un ta kendisiydi.
Reha
-
Ecarnage
O kadar hızlı gittiniz ki bir fırtınanın içine girdiniz ve uçak düşmeye başladı...
Sed
Artık sonumuzun geldiğini düşünmüştüm ve arkadan bir ses geldi... Cookiezi durmuyordu yine ateş ediyordu tam o sırada büyük bir patlama sesi duydum ve yine bayıldım.

Laila Lauren
Uyandigimda farkli bir yerde oldugumu anlamistim gozlerimi zor aciyordum ama etrafi kontrol etmeliydim.Basimda nedenini bilmedigim bir basagrisi vardi.Etrafi suzdum ve burasi birinin odasiydi nasil geldigimi hatirlamiyor olsamda.Hatirladigim son sey ucakta circlelari tamamlarken bir patlama olduguydu.O an *ah* kafamda bir an aci hissettim.Ve bazi seyleri yavastanda olsa hatirlamaya baslamistim.
Topic Starter
2Cookies2Eat
peppy jetimizi ban bombalarıyla patlatmıştı.
Tornado
peppy neden bizi ban bombalariyla karsilik verdi hala anlayamadim.Kurallari cignemedigime emindim.Yoksa cignedim mi?

Önemi yoktu,simdi de baska bir odadaydik.Ama odaya daha ayrintili baktigimizda hepimizin agzi acik kalmisti.Cünkü:
Zeus-
ExGon'un odasına düşmüştük ve gözlerimiz önünde hilesini aktifleştiriyor olduğunu farkettik. Hepimiz şaşkınlıktan birbirimize bakıyorduk. Sonra kahvesini yudumlarken monitörün yansımasından bizi farketti. Aniden bize doğru döndü ve...
Reha
-
Plox
'...sizin içinizde bilmediğiniz güçler var.Ve bu güçler benim *öksürük* yani bizim çok işimize yarayacak.Sanırsam bunu tek farkeden benim, dolayısıyla bu güçlerinizi ortaya çıkarmak bana kaldı.Haydi benimle gelin...'
Pure Force
Gitmedim. "Size ne? Mundo değilim ama istediğim yere giderim istemediğime gitmem." dedim.
Topic Starter
2Cookies2Eat
HORT TIME

(Hikaye tamamlamaca v2 :3)

(Not: Lütfen uzun yazmayın pls [*ehm* -Crying Heaven-])

- Soğuk bir sonbahar akşamıydı...
Tornado
Dışarı çıkmıştım
Topic Starter
2Cookies2Eat
Sokakta yürürken ileride parlayan bir ışık gördüm
Tornado
Işığa doğru yürüdüm
Reha
-
zigizigiefe

-Crying Heaven- wrote:

Yürürken ayağım bir yere takıldı ve az kalsın düşecektim. Işığa baktığımda aslında sadece o ışığın olduğunu fark ettim. Hiç bir sokak lambası yanmıyordu. Telefonumdan saate baktım. 03:54. Bu saatte tabi ki Pokemon GO oynamıyordum. Buranın neresi olduğunu ve nasıl geldiğimi bilmiyordum. Arkamı döndüğümde hiç bir şey olmadığını gördüm (olmayan bir şeyi nasıl görebilirsin?!??!!?!!?). Bir şey öğrenmek için ışığa doğru yürüdüm.

ilham geldi :3

Editör:hhhhhhhHHHHHHHhhhhhhHORRRRRT
Işığa yürüdükten sonra karşıma Salih Amel çıktı ve beni cennete götürdü.Ve sonra uyandım ve bunun rüya olduğunu fark ettim.
Please sign in to reply.

New reply