forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
show more
Mystyk

-Arp- wrote:

amúgy én sem szeretem mystyk mapjeit
</3 thanks you break my heart ;_; *goes to emo*
Kurokami
Ugyan Heni. Legalább van értelme stílust váltanod. \:3/
Klaas

Kurokami wrote:

Ugyan Heni. Legalább van értelme stílust váltanod. \:3/
Szerintem annyira azért nem rosszak . Én szeretem lejátszani őket .
Mystyk
de Kurokami te mikor játszottad utoljára a mapjeimet? mármint, már az se biztos, hgoy tudod, hogy mostanában hogy mapelek :'D
Kurokami
Ne becsüld alá a látnoki képességemet. :3 Ahogy te nézegeted hogy én mit és hova posztolok úgy én is letöltöm egyszer legalább a mapjeidet. Jó, bevallom az utóbbi időben csak a ranked-eket szoktam. De amúgy nekem pont az a kettő tetszett eddig ami neked nem, pedig te mapelted. A Falen és a Psycho.
Mystyk
jó de azok pont tele vannak jumpokkal :'D nem véeltlen, hgoy pont egy ctb-snek fog tetszeni
Norbi
Egy dolog biztos: Heni taiko mapjei a jó kategóriába tartoznak. :3
Kurokami
Heni, én azokat Std-on is játszottam és ott is a legjobbak.
-Arp-
ja mystyk taiko mapjai much gút moe~ like this http://puu.sh/9ZjJJ.osz

de a miazt még mindig nem színezted ki :/

meg látom much gút szévjörsong awwatárra váltott, helyes!
Klaas
Tajkóó.. Nem jön be :( CTB az inkább osumaniat meg nem próbáltam még.
Mystyk

-Arp- wrote:

ja mystyk taiko mapjai much gút moe~ like this http://puu.sh/9ZjJJ.osz

de a miazt még mindig nem színezted ki :/

meg látom much gút szévjörsong awwatárra váltott, helyes!
daw thank you :3

jah tudom, de haladgatok evle szépen lassan, jó munkához idő kell *runs*

Tayu ötlete volt <3

hát ez van Kurokami xD nem tudom azok miért másabbak a mostani mapjeimnél

Klaas: már ennyi ideje itt vagy, és még egyszer sem próbáltad ki a mániát meg a ctb-t? o.o
Kurokami
Igazából azt írta hogy csak a mania-t nem próbálta. /me runs
Klaas
Klaas: már ennyi ideje itt vagy, és még egyszer sem próbáltad ki a mániát meg a ctb-t? o.o
Ctb-t játszom már egy ideje , maniaba pedig belenéztem , de még mindig nem tetszik xD
Kurokami
Nyugi, az itt elég sokaknak nem. Én akartam játszani és mapelni, de feladtam. 4K felett már képtelen vagyok bármire is és a legtöbb map nem tartalmaz 7K alatti mania only diff-et.
Klaas
a legtöbb map nem tartalmaz 7K alatti mania only diff-et.
Igen , ezt én is észrevettem , mikor próbáltam a kedvenc mapjaim lejátszani :/ Tesómnak jól megy/ment , de ő abbahagyta , nem foglakozik vele. :c (6k-t lejátszotta már pedig )
Kurokami
Vannak ilyenek. Én mondjuk ha olyan szinten játszanék akkor nem hagynám abba semmiképp. Főleg mert mania-ra nincs senki akire egyenlőre büszkébbek lehetünk mint az átlagra. Std-ba van már egy rakat bezzeg. :D /me runs
Klaas
"Sajnos" a standard sokkal népszerűbb , mint akármelyik másik mód. És elfogadottabb is. Van ismerősöm , aki azért hagyta abba a ctb-t mert mondták , hogy az könnyű , nem értékelhető játékmód stb.. Lelombozták szerncsétlennek a kedvét a játékhoz , és abbahagyta.
Kurokami
Ilyeneket én is kaptam régebben. Csak én nem foglalkoztam velük mert akkor már olyan szinten voltam hogy tudtam hogy vannak mapek amiket ők nem tudnának passelni sem ugyanúgy ahogy én std-ban a nehezeket. Tudom hogy nem könnyű a std, de a CtB is van annyira nehéz csak jó helyen kell keresgélni és nem csak Hard szintig menni (ami mellesleg std-ban is könnyű). Egy szó mint száz még azért most is hallani ilyeneket, de hál istennek azért már vagyunk egy páran akik nem hagyják annyiban ha valaki ilyet mond. :3 Hívd vissza. o/
Klaas
Ez mind igaz amit írtál. Nemrég kezdtem el Ctb-t játszani . Most már Easy , Normal Hr lemegy lazán , Hardokat próbálgatom no moddal . Attól föüggetlenül , hogy én a std-t jobban preferálom , nem hordom le sem a Taikót, Maniat, vagy épp a Ctb-t ,mert mindegyik mód nehéz egy bizonyos playcount/pp szám után , a maga nemében. Néha ránézek tomasztora mikor játszik , és nem olyan régen láttam osuhunon egy replayét valamelyik Igorrr mapról. Hát khhhmm .. őszintén szólva az már pro és igencsak nehéz kategória volt . Csak ámultam :'D
Én mikor meglátom , hogy pirosan jelzett gyümölcs jön , akkor már tudom , hogy baj van x'D
Mystyk
hát mondjuk szerintem én már egyszer-kétszer talán ránéztem kifejezetten ctb mapsetre, és a legfelső diffek is tele voltak piros gyümikkel hát mondom ok ez felejtős :'D azért az avicii - addicted <3
Klaas
Addicted to you nekem is bejön . A zene az már régóta. Viszont a ranked mapot csak ma láttam nálad *-*
Kurokami
Mivel az a trend a CtB mappereknél hogy pakoljuk tele a Rain-t (Insane) HDash-el (piros gyümi) nehogy az a szegény ember játszani tudja. Viccet félretéve, lehet hard, de néhány mapper eléggé el tud szállni. Sey jó mappernek számít nálam, de pl Seph, Spectator, CLSW már a másik oldalon van. Én amikor mapelek mindig olyan helyen használok csak ahol tényleg kell és kiemeli a zene lényegét. (Az utolsó GD-m mondjuk nem ilyen lett viszont a flow jó. :3)

Egyébként a HDash-eket gyakorolni kell ugyanis a timing nem mindegy. Meg kell szokni mikor kell jumpolni és hogy hogy kell megállni úgy hogy ne csússz tovább és ha kell vissza is tud egyből indulni. De nyugi, vannak jumpok amiket még én sem tudok megcsinálni, pedig két éve CtB-zem és tomaszto-nál pl jobb vagyok (Bee-nél is az voltam, most nem tudom mi a helyzet). Eleinte én is féltem a pirosaktól, sőt ha volt én nem játszottam azt a diffet, de aztán hirtelen mintha csoda történt volna elkezdtem azokat is kezelni.

Elég ha csak szórakozásból CtB-zel. Én is úgy kezdtem standard után. Aztán a main módom lett és mostmár nem is akarok mást, bár taiko-ra visszatértem mostanság.
Kazuya
A "vízszintesen egyenes" sliderek, amik vannak olyan rosszak mint a folyamatos piros gyümölcs. Mikor van egy baszott hosszú slider, azt kb majdhogynem vízszintesen egyenes. Ennél a slidernél már csak azok szarabbak, mikor pluszban az összekötőben vannak nagyobb bogyók, meg olyan idiótán van megtörve, aztán ha elbaszod, nem szeded fel a kis szarokat el missel. (2009-es standardos konvertált mapoknál találkozhat vele az ember ilyenekkel). CTB-s mapokat meg nem játszok, legtöbbnek még a normalja is szutyok a "vízszint" effektus miatt., HR-rel meg AR 10 lesz. :/ Pedig a HR eltünteti nagyjából a vízszint effektet.
Kurokami
Kazuya, ha nem magasabb az SV mint 2.0 akkor nem lesz vízszintes a slider. Mindent ami alacsonyabb mint 2.0 SS-ezni lehet dash nélkül csak bele kell jönni. Én ezeket a slidereket HIddennel SS-ezem még a régi konvertált 2009-es mapeken is. Igen, két évnyi CtB van mögöttem, de ettől még pár hónap alatt lehet SS-ezni a hardokat és pár missel Insane-t passelni. Csak gyakorlás kérdése. Egyébként Cup/Salad elvileg nem kéne hogy tartalmazzon olyan slider-t és én még nem találkoztam olyannal ahol volt. Az inkább Rain/Overdose-nál vfordul elő, de az ilyet a BAT-ek leszedetik ha tényleg nagyon nehéz. Egyszóval, csak a régi mapek tartalmaznak vízszintes slidereket, de azokat ne hozd fel példaként plz. (Egy-két mappernél néha előfordul most is.) A slider töréseivel meg illene vigyázni, de mivel a BAT-ek nagyjából profik, így persze hogy megy nekik a HDash utáni szar sliderform és csak a nagyon szarokat említik meg, de ezzel együtt kell élni.

Ezen kívül a Salad (Normal) nem lehet ar10 HR-el, mivel a max megengedett neki az AR7 és az is csak 9.5 lesz HR-ezve. De legtöbbször 6-ot használnak rá, az pedig gyerekjáték mert csak 8 lesz belőle.
Mystyk
amúgy ez már szerintem ctb-be is mehetne xD
Kurokami
Ja, de az a topic már nagyon halott. :D Jó ez itt is, végülis ez a topik mindenre van. lol
Lachla
Huh, még sosem jártam erre. :D
Helló mindenkinek, gondoltam benézek ide is, hogy végre pár év után megint elkezdtem játszani. :)
Sajnos ahogy látom mondjuk eléggé kihalt ez a hely, de sebaj.
Nos, most már csak ki kell találnom hogy mi micsoda, annyi minden változott az utóbbi évben, azt sem tudom hol áll a fejem. :(
Mystyk
Nahát ember a láthatáron o/ üdvözlet :D van ám in-game #hungarian chat szoba is
Kurokami
Most emiatt Heni megint nem lesz aktív ember a fórumon. :D Tényleg jó lenne valami életet lehelni ide, de esélytelen.
verto
Mindenki vagy a facebook csoportba, vagy #hungarian-ba shitpostol írogat, a fórum már sok az embereknek.
Kurokami
Jó, mondjuk tényleg nem sok marast amit itt lehet megbeszélni. De azért aktívabb lehetne.
-Arp-
Ja szerintem is lehetne ide is shitpostolni írogatni
Kurokami
Majdnem egy hónap elteltével? Jók vagyunk.
-Arp-
Jobb később mintha nem.
Kurokami
Ez így van. Márcsak értelmes topic kéne amiről lehet beszélgetni.
Kazuya
Túl sok a közösségi ember. :roll:
hellgium
Az a helyzet, hogy eléggé aktiv ez a rész már megint :D
Bence
Hello?
Kurokami
Nope.
verto
#verto4chatmod
show more
Please sign in to reply.

New reply