forum

Taiko

posted
Total Posts
29
Topic Starter
Norbi
Gondoltam kezdésként megnyitom ezt a topicot, ha valakit esetleg érdekel a taiko és akar róla beszélgetni.

Én itt szoktam rá az egész taikóra, de olyan szinten, hogy már DS-en is végigvittem két játékot, illetve egyet Wiin. Majd ha esetleg úgy adódik tervezgetem is majd beszerezni a konzolos verziókat. Egyik sem olcsó cucc, ezt meg kell hagyni. :D

Egyszer komolyan meg kell köszönnöm peppynek, hogy itt ez a mód, különben sosem ismerem meg a világ legjobb ritmusjáték szériáját. :D
ReVeNg3r
Ez már kihalt!
:D
Kurokami
Hátja, sokáig nem élt. :D Szegény halva született. lol
lacika80
najo élesztönek 1 hülye kérdésXD:
kinek mely gombokra vannak állitva a dobok?
Topic Starter
Norbi
Nekem df jk, kék-piros-piros-kék (kat-don-don-kat). De volt már egy pár variáns: aséá | yx,. | weio
Mystyk
nekem x,c - piros v,z - kék xD elég fura mi? xD lehet át kéne állítani :P nah mind1 :')
Kurokami
Nekem: sd - kat (kék), kl - don (piros). Persze ettől még az 1/4-es tripletek nem mennek, csak ha szerencsém van. :D
Petya_old
y x c v
Kurokami
EZ a topic is kihalt. o.o
Kurokami
Ha már úgyis döglött ez a thread, írjunk valami.
SPOILER
valami

huehuehue

anyways
Topic Starter
Norbi
Ma életemben először kipróbáltam a rendes taiko dobot. :o Jó kis stuff volt, de hosszú távon azért fárasztó lehet. Azok a dobok elég nagyok közelről. TnT-ben persze ilyen 20 cm átmérőjű dobot ütögetsz szarrá. lol Az instructor bácsi elég fura volt, mert for some reason nem váltogatta rendesen a kezét, mint ahogy azt kéne. Rajta kívűl mindenki, aki kipróbálta. :D
Kurokami

Norbi wrote:

Azok a dobok elég nagyok közelről.
Ehez neked ki kellett próbálni? O.o Én ezt eddig is tudtam. :o
Topic Starter
Norbi

Kurokami wrote:

Norbi wrote:

Azok a dobok elég nagyok közelről.
Ehez neked ki kellett próbálni? O.o Én ezt eddig is tudtam. :o
Well, ezek vannak ám szinte mindenféle méretben. Ez meg ilyen közepes volt, de akkor is nagy. :D
Kurokami

Norbi wrote:

Well, ezek vannak ám szinte mindenféle méretben. Ez meg ilyen közepes volt, de akkor is nagy. :D
Jó, ez igaz, de a normális méret az a nagy. A kisebbek azért vannak, hogy könnyebb legyen cipelni, meg amúgyis.
Petya_old

Norbi wrote:

Ma életemben először kipróbáltam a rendes taiko dobot. :o Jó kis stuff volt, de hosszú távon azért fárasztó lehet. Azok a dobok elég nagyok közelről. TnT-ben persze ilyen 20 cm átmérőjű dobot ütögetsz szarrá. lol Az instructor bácsi elég fura volt, mert for some reason nem váltogatta rendesen a kezét, mint ahogy azt kéne. Rajta kívűl mindenki, aki kipróbálta. :D
Én arra nem számítottam, hogy milyen erős a hangjuk. Nem is a hangerő, hanem az hogy a gyomromat ütötte a hangja.

(És közben arra gondoltam hogy a legnagyobb dobra kéne festeni egy TnT :3 arcot)
Topic Starter
Norbi

Petya wrote:

Én arra nem számítottam, hogy milyen erős a hangjuk. Nem is a hangerő, hanem az hogy a gyomromat ütötte a hangja.

(És közben arra gondoltam hogy a legnagyobb dobra kéne festeni egy TnT :3 arcot)
Az mondjuk vicces lett volna.

Ezek szerint te is ott voltál Conon? :o Mert ha igen, akkor shit, találkozhattunk volna. Volt ott még Mizzii és Higurush is. Csak az osu! játékosokat említve.
Petya_old

Norbi wrote:

Petya wrote:

Én arra nem számítottam, hogy milyen erős a hangjuk. Nem is a hangerő, hanem az hogy a gyomromat ütötte a hangja.

(És közben arra gondoltam hogy a legnagyobb dobra kéne festeni egy TnT :3 arcot)
Az mondjuk vicces lett volna.

Ezek szerint te is ott voltál Conon? :o Mert ha igen, akkor shit, találkozhattunk volna. Volt ott még Mizzii és Higurush is. Csak az osu! játékosokat említve.
Pedig gondoltam rá, hogy rákérdezek hogy megy valaki innen de aztán elfelejtettem...
Topic Starter
Norbi
Ha már postoltam életem első mapjét az oldalra is, akkor ide is postolok már cuccot, köztük a linket és egy pár videó előzetest.

fripSide - only my railgun (TV Size)


verto
Feltűnési viszketegségem van, muszáj ide posztolnom sry =/


WAHAHAHA~
Kurokami
Egy olyan topic-ba ami már lassan egy éve nem aktív. :D
verto
A történelem része lettem :o
Kurokami
Tény, viszont kábé te és Norbi életbe tarthatnátok. :D
verto
Norbi él még egyáltalán? Még nyomát se látom manapság :<
Kurokami
Én igen. De elég ritkán. Offine játszik inkább ezen kívül neki élete is van. :D
Mystyk
én pont láttam fent valamelyik nap, de tény, hogy ritkán van fent, real life > taiko

amúgy többször is lehetne valami taiko multi (meg más módokból is) Arp valami secret taiko player?
verto
Élet? Az melyik játékmód? :D

Mystyk, ami multi szokott lenni az kb a max, amit magyarok össze tudunk hozni, mert nagyon rajtunk kívül senki se taikozik még muzu szinten se, vagy inaktív, mint Norbi.
-Arp-

Mystyk wrote:

én pont láttam fent valamelyik nap, de tény, hogy ritkán van fent, real life > taiko

amúgy többször is lehetne valami taiko multi (meg más módokból is) Arp valami secret taiko player?
(én vagyok az über top secret himitsu no taiko taikyo saikyou plájer) :o
Kurokami
Én szoktam muzu-zni csak nem túl gyakran ha online vagyok. Azt inkább csak offline. Egyébként meg a real life > everything else mindig is. Én is többre tartok mindent bármilyen játéknál, az más kérdés hogy akarok-e vele foglalkozni.

Edit: Egyébként maradjunk a témánál ami ugye a taiko.
Topic Starter
Norbi
Igen, Verto, még élek, és mint Kurokami is írta, én inkább offline próbálok meg fejlődni, ami nem igazán megy. :< Meg persze mapelek is össze-vissza a kevéske időmben.
Please sign in to reply.

New reply