forum

Magyar (Hungarian)

posted
Total Posts
823
Topic Starter
DerekMcD
This is just for people who speaks Hungarian. I'm just doing this to support Language Specific more.



You're welcome.
Kurokami
Ty, I will try to use this for some interesting thing. You gave me some idea. \:D/
Kuroi Mato
Hmm not bad idea i think.
Norbi
Then, let's begin. We should use this topic in Hungarian, right?

Na, akkor szerintem használjuk ezt a topicot, és lehetőleg írjunk bele magyarul.
Kuroi Mato
Lehet azt kéne :D
Kurokami
Valószínűleg több ember is írna, mert eddig kb ketten, de max hárman írogattunk folyamatosan. lol
Kuroi Mato
Hát de látod senki más nem ír :D
Petya_old
Rajtunk kívül lehet, hogy mások egyáltalán nem olvassák a fórumot.
Kuroi Mato
Énse szoktam fórumot olvasniXD csak ezt kb :D
Kurokami
Èn mindig nézem, fôleg, mert kapok emailt ha ír valaki. Meghát minél többet írunk, annál valószínûbb, hogy reakció is lesz rá.
Kuroi Mato
Szerintem ha nem szólunk senkinek nem fogja senki-se nézni :D
Kurokami
De basszus, elvégre az ő érdekük is, legalább heti egyszer meg lehetne nézni ha már írtak, vagy nemtom. Én ha írok valahova, akkor azt nem véletlenül teszem. ._.
Kuroi Mato
Én alapból nem értem minek nekünk topic vagy valami :D
Kurokami
Topic azt én sem, de azért egy channel jó lenne. Nem kéne többször leírni ugyanazt, nem lenne több fül megnyitva és hasonló dolgok.
Petya_old
Azt olvastam, hogy tervezik hogy átírják a channelek kódját és akkor majd hozzáadnak több nyelvet köztük a magyart is.
Kuroi Mato
Na az jó lenne amugy ja egy channel nem ártana magyaroknak se :D sokkal egyszerübb lenne
Kurokami
Ezt én is olvastam, ezért nem értem, hogy mért kaptuk azt a választ, hogy nem terveznek hasonlót. ._. Pedig szerintem azért vagyunk elegen, hogy kapjunk egy channelt.
Kuroi Mato
Lehet vagyunk elegen csak valószinü hogy sokakat nem érdekli. Mert nem sok magyar írt azért oda hogy kéne.
Kurokami
Az a baj, hogy a fele magyar már nem játszik, az újjak meg nem is nagyon válaszolnak ha írok, szóval így nehéz valamit is elérni. Valaki meg egyenesen leszarta, merthogy beszéltem vele, belinkeltem, de írni már nem írt. ._.
Kuroi Mato
Hát ez velem is volt igy :D bár az igaz hogy a legtöbb új az már csak vissza se ír bár nem értem miért :)
Kurokami
Én sem tudom mért, talán nem szeretnek beszélni, vagy nemtom. Vagy csak nem tudják hogy kell használni a chatet. lol
Kuroi Mato
Szerintem tudják csak leszarják:D bár én legtöbb embert akit osun ismerek mindig csak baszatom mindenféle faszságal aztán nekem nem csoda hogya nem irnak vissza XD
Norbi
Örülök, hogy beindult valamennyire ez a fórum, még akkor is, ha eddig csak páran írtak. orz Illetve annak is, hogyha tényleg lesz channelünk majd. Éppenséggel szerintem valamilyen szinten itt is tudunk "chatelni", még ha nem is olyan jó. Na meg sorry, hogy nem vagyok mostanában aktív én sem, csak otthon nincs netem, és nem tudom még meddig nem lesz.
Kuroi Mato
Dolgozá bazd és lesz :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Dolgozá bazd és lesz :D
lol

Én nem szoktam basztatni őket, de nem is azokkal van a probléma, akikkel napi szinten beszélek, hanem akiket még életemben nem láttam. Azért annyi lehetne bennük, hogy írnak valam "jólvan bazdmeg, de leszarlak", vagy hasonló.
Kuroi Mato
Én igen mert kurva jókat röhögök rajtuk XD föleg amikor magyárznak hogy "hagyál már békén bazdmeg" meg "menj már a picsába" ls közbe utálnak:D csodálatos XD
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Én igen mert kurva jókat röhögök rajtuk XD föleg amikor magyárznak hogy "hagyál már békén bazdmeg" meg "menj már a picsába" ls közbe utálnak:D csodálatos XD
Hát így nem csoda hogy leszarnak. lol
Kuroi Mato
Az nem érdekel anyira nem foglalkoztatXD szerinted mégis miért csinálom :D?
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Az nem érdekel anyira nem foglalkoztatXD szerinted mégis miért csinálom :D?
Engem legalább még nem basztattál felesleges dolgokkal. \:D/
hopsz lol
Kuroi Mato
Téged még nincs miért :D még van másXD de nefélj azaz idö is elfog jönni :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

Téged még nincs miért :D még van másXD de nefélj azaz idö is elfog jönni :D
Még nincs? Ettől megkönnyebbültem. \:D/ Remélem nem a közeljövőben. lol
Kuroi Mato
DehogynemXD már fogynak az emberek :D
Kurokami

Kuroi Mato wrote:

DehogynemXD már fogynak az emberek :D
o.o
Kuroi Mato

Shauni8 wrote:

Kuroi Mato wrote:

DehogynemXD már fogynak az emberek :D
o.o
Akivel már unom a beszélgetsést általába azt szoktam basztatni nagyon :D 8-)
show more
Please sign in to reply.

New reply